Akcesoria do bonga

Akcesoria do bonga

Znajdziecie tu szklane akcesoria dodatkowe oraz uzupełniające typu dyfuzory, sitka do cybucha czy filtry węglowe

Akcesoria - bonga i nie tylko!

Palenie fajki wodnej od wielu tysięcy lat ma służyć odprężeniu się w gronie znajomych oraz przyjaciół. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Was rozmaite akcesoria. Bonga mają to do siebie, że scalają przeróżne grupy i tworzą nowe znajomości. Dlatego warto mieć przygotowane dodatkowe ustniki dla tych, z którymi dopiero zaczynamy się poznawać. W naszej szafce czy na półce powinniśmy mieć także inne akcesoria. Bonga nie są skomplikowanymi urządzeniami, jednak znajdziemy na rynku wiele dodatków poprawiających jeszcze bardziej doznania z palenia. Należą do nich wszelkie akcesoria, dzięki którym możemy umieścić olejki eteryczne. Poprawiają one nie tylko jakość dymu, ale również jego smak i zapach. Najczęściej wykorzystujemy w tym celu gwoździe, w których znajdziemy miejsce na umieszczenie olejków. Oczywiście w naszej ofercie znajdziecie także dodatkowe dyfuzory, z których możecie skorzystać w zależności od Waszych preferencji.

Akcesoria do bonga - utrzymanie czystości

Oczywiście tak jak większość produktów, fajki wodne brudzą się nie tylko na zewnątrz, ale również wewnątrz. Zdarza nam się nie oczyścić suszu dokładnie, przez co nawet filtracja wodą może nie pomóc. Dlatego warto także zaopatrzyć się w takie akcesoria do bonga, które pozwolą nam utrzymać fajkę w czystości. Ze względu na jego specyficzną budowę trudno będzie wyczyścić ją w standardowy sposób.  Dlatego właśnie można wyposażyć się w akcesoria do mycia bonga, czyli m.in. specjalne druciki, które są w stanie zebrać brud oraz rozmaite osady zgromadzone wewnątrz fajki. Akcesoria do bonga mogą także zapobiegać osadzaniu się niepożądanych substancji. Coraz częściej wykorzystujemy specjalne sitka metalowe, umieszczane wewnątrz fajki. Nie tylko zapewniają one czystość bonga, ale także zapewniają jeszcze przyjemniejsze doznania osobom palącym.

Bongo - akcesoria do umieszczania suszu

Przyjęło się mówić, że rozmiar ma znaczenie. Tak z pewnością jest w przypadku bongo. Akcesoria do fajki wodnej musimy dobierać w taki sposób, aby odpowiadały one naszym preferencjom oraz wymiarom. Mnóstwo osób dobiera swoje własne cybuchy. Jest to ta część fajki, w której umieszczamy susz. Po jej połączeniu do wody poprzez rurkę do bongaunosi się filtrowany dym i idzie do góry, prosto do ustnika. Właśnie dlatego ma ona bardzo duże znaczenie. Możemy dobierać zarówno rozmaite długości, jak również mnóstwo dodatków wizualnych. W końcu przyjemność dla naszych zmysłów to kluczowy czynnik, dla którego korzystamy z bongo. Akcesoria, takie jak cybuchy, mogą być wyposażone w wiele różnych kolorów, ale również fantazyjne kształty. Ogromną popularnością cieszą się te w kształcie korony.

Aktywne filtry