Dab i akcesoria

Dabbing waporyzacja ekstrakcja

Żeby zacząć swoją przygodę z ekstraktami, potrzebne jest nam szklane bongo specjalnie 
stworzone pod dabbing lub zwykłe szklane bongo z odpowiednią przejściówką, gwóźdź
lub komin i pogrzebacz do nakładania ekstraktów. 

Najpopularniejsze gwoździe do dab'u są kwarcowe lub tytanowe.

Gwoździe z tytanu dłużej utrzymują ciepło i są bardziej wytrzymałe od szklanych gwoździ
i kwarcowych oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. 

Niezależnie od tego jaką metodę waporyzacji wybierzesz, niezbędny do uzyskania optymalnej
temperatury podczas użytkowania ekstraktów będzie palnik butanowy lub elektryczny gwóźdź. 

W naszym sklepie znajdą Państwo wszystkie akcesoria niezbędne do dabbingu oraz do
produkcji ekstraktów.

Czym jest dabbing?

W każdym obszarze na świecie szukamy takich rozwiązań, które są bardziej efektywne. W przypadku przyjmowania konopi lub innych substancji z pewnością powinniśmy wyróżnić dabbing. Chociaż jest on znany od kilkunastu lat, dopiero przez ostatnie kilka lat zyskał na popularności. Dzięki skoncentrowanej formule mamy możliwość wyciągnięcia jeszcze więcej z marihuany. Dabbing to efekt ekstrakcji, której efektem jest powstanie zdecydowanie silniejszych olejków. Można je przygotować na rozmaite sposoby, jednak ich miłośnicy przede wszystkim podkreślają, że doznania po takim doświadczeniu trudno porównać do czegokolwiek innego.

Dab - pełna forma doznań

W najbardziej popularnych formach przyjmowania marihuany zawartość THC jest bardzo niewielka. Dab wyróżnia się właśnie skoncentrowaną formą, przez co w skrajnych przypadkach dochodzi aż do 90 procent jego zawartości! Ich konsystencja w żaden sposób nie zapowiada zbyt mocnego działania. Dab przypomina nieco plaster miodu, który umieszczamy w cybuchu. Mają one zarówno wielu zadowolonych użytkowników, ale również przeciwników. Dla niedoświadczonych palaczy może być on bardzo niebezpieczny i zabiera mnóstwo argumentów osobom walczącym o jego legalizację.

Specjalne akcesoria do dabbingu

Musimy zdawać sobie sprawę, że jest to jednak nieco inna forma przyjmowania substancji, niż standardowa szisza czy bongo. Akcesoria do dabbingu są nieco inaczej skonstruowane, przede wszystkim pod pełne wykorzystanie olejków. Dlatego właśnie warto zapoznać się z ofertą naszego sklepu. Przede wszystkim możemy zamówić bongo specjalnie dostosowane pod olejki. Sprawdzają się do ekstraktów oraz cechują się męskim szlifem. Akcesoria do dabbingu warto wybrać z szerokiej oferty, do której oczywiście macie dostęp w naszym sklepie internetowym.

Akcesoria - dab zyskujący na popularności

Coraz więcej osób świadomie decyduje się na rozmaite akcesoria. Dab w dużej mierze opiera się właśnie na odpowiednim wykorzystaniu innych produktów, które pozwolą nam w stu procentach cieszyć się doznaniami. Znajdziemy wśród nich oczywiście same dabbery, dzięki którym nałożycie oraz wymieszacie zawartość cybucha. Silikonowe tacki oraz pojemniki to także bardzo przydatne akcesoria. Dab to jednak przede wszystkim olejki CBD, dlatego właśnie w ofercie naszego sklepu znajdziecie zarówno kolektory nektaru, jak również łapacze olejków dla tych, którzy chcą udać się ponownie w podróż. Wreszcie warto wspomnieć o przejściówkach, gwoździach oraz kominach, także przyczyniających się do tak przyjemnych doznań.

Aktywne filtry

39,00 zł
Dostępny w magazynie

Wprowadź swoje doświadczenie z koncentratami do nowego poziomu za pomocą naszego cybucha do DAB-ów. Zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających smakoszach, nasz cybuch łączy w sobie elegancki design z niezrównaną wydajnością. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu i solidnym materiałom, każdy wdech jest pełen bogactwa aromatów i intensywności.

199,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Szklane bongo z limitowanej edycji Amsterdam Bent Neck cechujące się opalizującym kolorem, małymi rozmiarami oraz załączonym bangerem - specjalnym cybuchem z kwarcowego szkła służącego do konsumpcji DUB-ów.

W bongu znajduje się wbudowany dyfuzor, dzięki któremu zachodzi filtracja wodna.

Jego niewielkie rozmiary i ergonomiczna budowa powodują, że jest poręczne i łatwe w użytkowaniu.

Motyw - opalizujące liście.