Cybuchy

Cybuchy do bonga

W tej kategori znajdują się cybuchy do bong o różnej wielkości oraz szlifach.
Wyróżniamy cybuchy na męskiem małym szlifie 14,5mm oraz na szlifie 18,8mm oraz na żeńskim szlifie 14,5mm oraz szlifie 18,8mm

Dodatkowo w kategori też rurki z cybuchem.

Więcej informacji znajduje się na karcie poszczególnych produktów. 
Realizujemy też zamówienia indywidualne oraz służymy pomocą przy wyborze. 

Cybuchy — co to jest?

Cybuch to nic innego jak podłużna i rurkowata część fajki, która łączy główkę z ustnikiem. Cybuchy najczęściej wykonywane są z materiałów pochodzenia roślinnego, zwierzęcego lub z metalu. Do fajek wodnych wykorzystuje się cybuchy elastyczne, które są w postaci rurek, stworzonych ze skóry lub innego sztucznego tworzywa. Ich długość może być bardzo różna oraz dostępne są w wielu modelach. Długie zapewniają komfortowe palenie i obniżają temperaturę dymu.

Cybuch — jakie są rodzaje?

Najbardziej popularne są cybuchy z rurką. Jednak nie posiadają dodatkowych filtracji. Można również nabyć cybuch bez rurki, który najczęściej wykorzystywany jest do bongosów. Modele z dyfuzorem to najczęściej nowoczesne rozwiązanie, które zapewnia dodatkową filtrację. Dostępne są warianty z sitkiem, wówczas nie trzeba go dokupować, a towar nie wpadnie do dzbanka. W ten sposób z łatwością można zadbać o czystość bonga. Ostatnią pozycją jest cybuch do dabów, który ma dwa rodzaje przeznaczone do palenia wosku, czyli inaczej skoncentrowanego zioła. Rodzaj cybucha możesz wybrać zgodnie ze swoimi preferencjami. 

Cybuch do bonga — jak działa?

Cybuch to zdecydowanie obowiązkowa i istotna część bonga. To w tym elemencie umieszcza się ziołowy susz. Cybuch do bonga łączy szlif z komorą na wodę. Wykonuje się go z trwałego materiału. Należy go odpowiednio nabić, co nie jest trudną czynnością. Na początku należy zalać bongo wodą, a następnie włożyć cybuch. Do jego środka wsypuje się zmielone zioło, a na końcu odpala. Warto pamiętać, że cybucha nie należy za mocno ubijać towarem, ponieważ musi zostać trochę przestrzeni. Dzięki niej powietrze będzie mogło przepływać swobodnie. Inaczej bongo może się zatkać i nie będzie nadawać się do dalszego palenia, dopóki cybuch nie zostanie odetkany. 

Cybuch bongo w Unikatowe Bonga

W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę cybuchów do bonga z różnym szlifem, wielkością, kolorem. Dostępnych jest wiele różnych modeli, które można dopasować do konkretnego bonga. Dodatkowo posiadamy również inne przydatne akcesoria do palenia suszu w tym także cybuch bongo. Koniecznie sprawdź naszą ofertę i wybierz produkty, które spełnią wszystkie Twoje potrzeby. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszego asortymentu, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Chętnie doradzimy w odpowiednim wyborze. 

Aktywne filtry