Bonga

Szklane bonga inaczej fajki wodne 

przeznaczone do palenia rożnego rodzaju substancji ziołowych, konopi siewnych CBD, marihuany leczniczej, ekstraktów itp. Coraz częściej wykorzystywane też przy waporyzacji lub dubbingu. Jedna z najbardziej popularnych, najstarszych i najlepszych metod palenia.

Można dostosować fajkę wodną wedle swoich potrzeb stosując waporyzator, bonga z dyfuzorami dla lepszej filtracji, bonga lodowe, bonga klasyczne. Tutaj znajdują się małe fajki z filtracją wodną tzw. Bubbler.

Mamy w ofercie wiele niezbędnych akcesoriów szklanych m.in. cybuchy, rurki, dyfuzory, przejściówki, sitka do fajek oraz przydatne akcesoria do bonga typu: młynki, wagi, schowki i wiele innych. 

Fajkę wodną można też wykonać na indywidualne zamówienie i spersonalizować pod siebie. Wykonujemy również: napisy ze szkła, grawer, naprawy czy też loga na bongach. 

Wszystkie unikatowebonga powstają w naszej hucie w Tychach gdzie lata praktyki ze szkłem pozwalają nam tworzyć najbardziej wymyślne modele. 
Prezentujemy aktualną listę produktów, które robią nasi artyści dając w nie maksimum pasji i miłości.

Dzięki filtracji wodnej w bongu dym jest schłodzony oraz przefiltrowany.

Szkło z jakiego robione są nasze wyroby to najlepszej jakości materiał, który nie wydziela żadnych szkodliwych substancji i jest możliwość jego 100%-owego umycia.

Bongo - czym różni się od sziszy?

Fajka wodna cieszy się coraz większą popularnością na rynku. Wiele osób nie rozróżnia bongo od sziszy i stosuje tych dwóch nazw zamiennie. Różnica jest dość prosta i łatwo widoczna. W sziszy mamy do czynienia z długim wężem, który dla wielu osób może stanowić problem przy okazji transportu lub po prostu być nieporęczny. Bongo to także fajka wodna, która jednak nie posiada tego węża. Stanowi ono przede wszystkim zdecydowanie zdrowszą alternatywę do spożywania różnego rodzaju ziół. Możemy za jego pomocą palić także tytoń oraz konopie.

Dokładna konstrukcja bonga

Zazwyczaj bonga wyposażone są w cztery części. Na samej górze mamy ustnik. Jak łatwo się domyślić - to właśnie tam przykładamy usta, aby wciągnąć dym. Połączony jest on z komorą, w której gromadzi się dym trafiający do ust palacza. Jest on przefiltrowany w dzbanie z wodą. Podobnie jak w przypadku każdej fajki wodnej to właśnie ona pełni rolę filtra. Można także wykorzystać filtr węglowy, dzięki któremu zdecydowanie łatwiej utrzymujemy czystość w fajce. Dzban bonga połączony jest nie tylko z ustnikiem poprzez komorę, ale również z cybuchem za pomocą mniejszej rurki. W cybuchu ubijamy susz do palenia, który następnie podpalamy. Dostaje się on przez rurkę do wody i wtedy przebiega proces filtracji. Opcjonalnie nasza fajka może być wyposażona w sprzęgło, którego poziom wlewanej wody w dzbanie nie może przekroczyć. W niektórych z nich znajdziecie również dodatkowe dyfuzory.

Czym jest lodowe bongo?

Szukamy rozmaitych alternatyw dla klasycznych modeli. Jedną z nich jest lodowe bongo. Samym procesem palenia nie różni się ono w żaden sposób od standardowej wersji. Jedyną różnicą jest umieszczenie w komorze kostek lodu, które dzięki nieco zmienionej konstrukcji nie wpadają do dzbana. Najważniejsze pytanie - po co? Lodowe bongo ma mnóstwo zwolenników, którzy po prostu nie chcą wracać do tradycyjnych modeli. Według doznań wielu osób dym jest zdecydowanie przyjemniejszy i oczywiście chłodniejszy. Dzięki temu możesz wziąć większe dawki na raz bez poparzenia sobie ust.

Szklane bongo w różnych rozmiarach

Zdecydowanie najczęściej spotykane jest szklane bongo. Możemy również spotkać się z akrylowymi oraz silikonowymi wersjami. Wszystko zależy od tego, w jakich warunkach będziesz je najczęściej stosować. Do podróży zdecydowanie lepiej nadadzą się takie, które nie będą za sobą niosły ryzyka potłuczenia się. Szklane bongo charakteryzuje się wieloma różnymi rozmiarami. Znajdziecie zarówno malutkie fajki wodne mieszczące się w dłoni, jak również takie sięgające metra wysokości, idealne do spędzenia czasu z przyjaciółmi. Sprawdź sam, zapoznając się z naszą ofertą!

Aktywne filtry

199,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Zanurz się w gładkiej mgle, która jest efektem wyjątkowej filtracji dostarczanej przez nasze bongo lodowe. Filtracja eliminuje niepożądane substancje, pozostawiając czysty i aromatyczny dym. Wyjątkowy proces filtracji sprawia, że każdy wdech jest czystą przyjemnością, a doznania są niepowtarzalne i intensywne.

69,00 zł
Dostępny w magazynie

Dzięki idealnie dobranym wymiarom 27 cm wysokości, bongo to jest nie tylko łatwe w obsłudze, ale również zapewnia stabilność podczas użytkowania. Jego ergonomiczna budowa sprawia, że jest to narzędzie zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących miłośników dymu, gwarantując pełną satysfakcję z każdego użytkowania.

39,00 zł
Dostępny w magazynie

Odkryj nowy wymiar palenia ze szklanym bongiem Bullet GREEN 13 cm. Ten elegancki i kompaktowy model jest idealny dla koneserów szukających wyrafinowanych doznań. Zaprojektowany z myślą o maksymalnej filtracji i chłodzeniu dymu, Bullet GREEN zapewnia gładkie i orzeźwiające pociągnięcia za każdym razem, gdy z niego korzystasz.

34,90 zł
Dostępny w magazynie

Idealne dla osób, które cenią sobie mobilność, bongo szklane mini BAŁWANEK 10 cm może stać się twoim dyskretnym kompanem w każdej sytuacji. Jego kompaktowe rozmiary pozwalają na łatwe schowanie w torbie lub plecaku, zapewniając prywatność i wygodę użytkowania poza domem.

79,00 zł
Dostępny w magazynie

To, co wyróżnia bongo lodowe DYSK 32cm, to zaawansowany system filtracji. Dysk umieszczony wewnątrz komory nie tylko estetycznie komponuje się z całością, ale przede wszystkim zwiększa efektywność chłodzenia dymu. Ten innowacyjny element pozwala na uzyskanie wyjątkowo czystego i chłodnego dymu, co jest istotne dla zapewnienia najwyższej jakości doznań.

69,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Każde zaciągnięcie z Bongiem Mr Bullet to symfonia czystości i relaksu. Dzięki jego wyjątkowej konstrukcji, dym jest chłodniejszy i bardziej orzeźwiający, co sprawia, że każda sesja to czysta przyjemność. Pozwól sobie na chwilę oddechu, w której Mr Bullet rozpuszcza stres i napięcie, wprowadzając Cię w stan głębokiego relaksu.