Bibułki RAW i akcesoria

Bibułki i akcesoria z firmy RAW

Trochę o firmie RAW: 

Od pierwszego dnia RAW ma misję, aby być liderem w branży papierniczej. RAW zrewolucjonizował świat palenia, tworząc produkty, które są naturalnie pomysłowo zaprojektowane, aby poprawić wrażenia z palenia.

RAW produkuje wyłącznie wysokiej jakości i przyjazne dla środowiska produkty, które poprawiają wrażenia z palenia, a my nigdy nie zmieniamy tego, za czym się opowiadamy. Papier RAW jest wytwarzany z naturalnych roślin bez dodatków spalających. Lubimy palić nasz nierafinowany papier każdego dnia i zawsze będziemy go przechowywać w czystym i surowym stanie - zarówno dla Ciebie, jak i dla nas!

Trochę informacji o papierze używanym do produkcji:

Bibułki firmy RAW zawierają idealną mieszankę naturalnie niebielonych włókien roślinnych i są wykończone czystą naturalną linią gumy, aby dopasować się do szybkości spalania bibułki. Każdy arkusz jest naturalnie utrzymywany razem dzięki naszej wysokiej zawartości włókien, a następnie znakowany znakami wodnymi pod wysokim ciśnieniem za pomocą naszego zastrzeżonego nadruku krzyżowego, który pomaga zapobiegać zatarciom i zapewnia płynne spalanie.

Wykorzystują czystą, naturalną organiczną gumę akacjową, która jest pozyskiwana w sposób zrównoważony w regionie Etiopii/Senegalu. Żywica akacjowa jest spuszczana z drzew w sposób podobny do syropu klonowego, a następnie filtrowana i pasteryzowana przed nałożeniem na nasz papier. Papier RAW jest wytwarzany z naturalnych roślin bez dodatków spalających.

Aktywne filtry