Filterki / Ustniki

Ustniki filtry do jointów

W tej kategorii znajdują się filtry tzw. filterki oraz ustniki
papierowe,szklane przeznaczone do różnego rodzaju bletek.

Filtry do jointa – niezbędne przy paleniu skręta

Palenie skrętów nie jest wcale taką prostą sprawą, jakby mogło się wydawać. By joint palił się idealnie, musi być dobrze skręcony. Niektórym wydaje się, że do wnętrza bletki wystarczy włożyć trochę suszu i możemy rozkoszować się smakiem jointa. Niestety proces ten jest nieco bardziej skomplikowany, a zrobienie idealnego packa wymaga odpowiednich akcesoriów oraz trochę praktyki. Oprócz suszu i bletek potrzebował będziesz filtrów do jointa. W tej kategorii przygotowaliśmy szeroki wybór filterków.

Filtry do jointów – do czego służą?

Filtry do jointów to jeden z podstawowych jego elementów skręta. Są to małe bawełniane końcówki, których zadaniem jest zmniejszenie ilości niebezpiecznych substancji, przedostających się do płuc podczas palenia suszu. Mało kto decyduje się na palenie jointów bez udziału filtrów, ponieważ większość zaawansowanych palaczy, dobrze wie, że filterki do jointów zmniejszają ilość substancji smolistych. Ich użycie jest ważne, jeżeli chcesz, by Twoje jointy nie były dla Ciebie szkodliwe, susz smakował jeszcze lepiej, a do tego obniżyła się temperatura zasysanego dymu.

Filterki do jointów – dla prawdziwych koneserów suszu

Paląc skręta, na pewno chcesz, by ten smakował jak najlepiej, a filterki do jointów, mają na to wpływ. Szkodliwe substancje zmieniają smak suszu, nadając mu ostry, mdły i nieprzyjemny posmak. Filtry łagodzą smak jointa i wydobywają z niego to, co najlepsze, dlatego warto ich używać, za każdym razem, gdy kręcimy packa. Bez względu, na jaki rodzaj filtrów się zdecydujesz, pozwolą one sfinalizować kręcenie jointa, wypełnionego po brzegi Twoim ulubionym ziołem. Nasza oferta bogata jest w filterki do skrętów, a Ty możesz przebierać pomiędzy najlepszymi producentami.

Filtry do jointa – jakie wybrać?

W naszej bogatej ofercie dostępnych jest wiele rodzajów filtrów w formie bloczków lub w zestawach z bletkami. Filterki do skrętów wykonane są z różnego rodzaju, naturalnych materiałów. By ułatwić Wam zadanie, do asortymentu wprowadziliśmy również gotowe skręcone filtry do jointów, które wystarczy umieścić w bletce. Posiadamy zróżnicowany asortyment, gdzie znajdziecie różne rozmiary opakowań filtrów i różne ich rodzaje, dzięki czemu będziecie, mogli dopasować je do własnych preferencji oraz upodobań. Na naszej stronie internetowej dostępne są między innymi filterki do jointów takich firm jak: Pay-Pay GoGreen, Raw, Elements Maestro.

Aktywne filtry

5,99 zł
Dostępny produkt z innymi opcjami

Przezroczysty ustnik wykonany z boro-krzemowego szkła, z blokadą w postaci dwóch wypustek ustawionych równolegle względem siebie.