Dyfuzory

Dyfuzory do bonga, nasadki filtracyjne

W tej kategorii znajdziecie dyfuzory (inaczej nasadki filtrujące) czyli dodatkową filtrację do bong lub fajek na szlif 14,5 mm oraz 18,8 mm pod różnym kątem by pasowało do danego bonga lub fajki wodnej. 

Zapewniają lepszą filtrację dymu dzięki czemu jest chłodniejszy i przeczyszczony oraz zapobiegają nadmiernemu brudzeniu bonga lub fajki. 

Dostępne różne modele w zależności jaki szlif i rodzaj filtracji. 

Jest możliwość dopasowania innego szlifu lub kąta wejścia dyfuzora przez zastosowanie odpowiednich przejściówek dostępnych w akcesoriach. 

Dyfuzor do bonga – większa przyjemność z palenia

Bonga to nasza praca i pasja. Od lat dbamy oto, by trafiał do Was najlepszy sprzęt, dostępny na rynku. Produkty testujemy i sprawdzamy ich jakość bo wiemy, że nie ma nic bardziej przyjemnego, niż wieczór z bonio. Oprócz całej masy sprzętu do jarania posiadamy szereg akcesoriów, który wpływa na przyjemność palenia. Do naszej oferty wprowadziliśmy dyfuzor do bonga, który odgrywa bardzo ważną rolę podczas palenia suszu.

Bongo dyfuzor – czym Cię zaskoczy?

Bongo dyfuzor (nasadki filtrujące) to dodatkowa filtracja, która pozwala na jeszcze lepsze oczyszczenie dymu. Dyfuzor bongo to jeden z najczęściej wybieranych akcesoriów do tuningowania fajki wodnej. Wcale nas to nie dziwi, jeśli nie próbowałeś sprawdź i zobacz, jak duży asortyment posiadamy! Co jeszcze daje Ci dyfuzor do bonga? Dodatkowe komory bonga zwane dyfuzorami czyszczą i chłodzą aromatyczny dym. Powoduje to, że ta metoda palenia jest zdrowsza i bardziej przyjemna niż tradycyjne rozwiązania. Jeżeli palisz nie tylko od święta bongo dyfuzor to dla Ciebie must have.

Dyfuzor bongo dla prawdziwych koneserów jarania

Bongo wzbogacone o dodatkowy dyfuzor to najlepsza forma jarania (potwierdzone info przez naszych klientów). Dodatkowo jest to najzdrowsza forma palenia suszu. Jakość urządzenia wpływa nie tylko na smak i sposób palenia, ale i na nasze zdrowie. Dlatego na takich urządzeniach nie warto oszczędzać i warto wybrać coś naprawdę wyjątkowego. Dyfuzor do bonga zagwarantuje lepsze palenie suszu, ale i koncentratów w formie wosku lub zwykłej. Dodatkowa opcja chłodząca (miejsce na lód), którą posiadają, niektóre modele schładza dym i sprawia, że jest on bezpieczniejszy dla płuc.

Dyfuzor do bonga – ulepsz swoje stare bongo!

Dyfuzor do bonga to sposób by odświeżyć i nadać nowe znaczenie dla bonga, które masz od lat! Dyfuzor bongo powoduje, że do Twoich płuc trafi chmura nawet o 150% większa i to bez krztuszenia się i nieprzyjemnego drapania w gardle. Dyfuzor bongo sprawi, że na nowo pokochasz swój sprzęt, a palenie będzie lekkie i przyjemne. Dyfuzorów posiadamy naprawdę wiele i tylko od Ciebie zależy, jak bardzo chcesz palenie przenieść na inny poziom. Wybierz ulubiony model i na nowo ciesz się z bonia!

U nas w sklepie nie ma przypadkowych akcesoriów, jeżeli coś sprzedajemy to wiedz, że jest to dobre. Potrzebujesz pomocy przy doborze bongo i akcesoriów? Nie bój się do nas napisać, nasi specjaliści od jarania na pewno pomogą wybrać odpowiedni sprzęt.  

Aktywne filtry