Akcesoria do waporyzatorów

Waporyzatory i akcesoria do suszu konopnego

Susz konopny od dłuższego czasu cieszy się ogromną popularnością. Nic w tym dziwnego. Ze względu na swoje prozdrowotne działanie został doceniony przez szereg konsumentów. Chcesz zadbać o swoje zdrowie, poczuć się lepiej, ukoić nerwy i co najważniejsze postawić na przyswajalnych substancji? Idealnie pomogą ci w tym dostępne w sklepie Waporyzatory oraz przygotowane do nich akcesoria. Przenośnie urządzenia niewielkich rozmiarów wzbogacone zostały o akumulatory, co pozwala na podgrzanie i uwolnienie cennych substancji niemal w każdym miejscu.

Akcesoria do waporyzatorów – na co warto zwrócić uwagę

Jeżeli chcesz w pełni korzystać z urządzeń do uwalniania substancji roślinnych, niezbędnym elementem jest właściwa eksploatacja zakupionego sprzętu. Oznacza to, że samo ładowanie nie jest wystarczające. Zadbaj o odpowiednie akcesoria do waporyzatorów i przedłuż ich żywotność wykonując jego regularne czyszczenie. W sklepie znajdziesz niezbędny asortyment, który pozwoli ci na dokładną konserwację sprzętu. Cenisz sobie jakość i walory smakowe? Wypróbuj specjalnie przygotowane adaptery zapewniające pełną filtrację i uwalniające z suszu konopnego to, co najważniejsze. Uniwersalne akcesoria pasują zarówno do fajek wodnych, waporyzatorów, jak i tradycyjnego bonga.

Zestawy do waporyzatorów – wszystko, czego potrzebujesz

Słyszałeś wiele dobrego o działaniu CBD i chcesz go przetestować? A może właśnie kończy ci się asortyment i musisz zrobić większe zakupy? Bez względu na swoją odpowiedź, zwróć uwagę na przygotowane propozycje, jakimi są zestawy do waporyzatorów. Każda z przedstawionych propozycji zawiera 5 gram suszu konopnego o obniżonej zawartości THC, która wynosi poniżej 0,2%. Dodatkowo w zależności od twoich upodobań możesz postawić na niewielki waporyzator Fenix Mini, którego czas nagrzewania wynosi 10-30 sekund, klasyczne bongo z dyfuzorem i adapter do bonga, który umożliwia podłączenie waporyzatora. Możesz postawić również na zestaw zawierający waporyzator i niezbędne do prawidłowej aplikacji akcesoria, rezygnując tym samym z tradycyjnego bonga.

Waporyzatory i akcesoria – jeszcze lepsza jakość

Zapoznaj się ze wszystkimi dostępnymi akcesoriami i wybierz dla siebie to, co najlepsze. Dla waporyzatorów Fenix Mini przewidziane zostały dodatkowe nakładki wykonane z wysokiej jakości szkła. Ich zadaniem jest wodna filtracja, która ochładza generowaną parę i sprzyja jeszcze lepszej jakości wdychanych substancji roślinnych pozyskiwanych z legalnej odmiany konopi. Zaufaj nam i wypróbuj przygotowane opcje!

Aktywne filtry

9,99 zł
Dostępny w magazynie

Dzięki tej innowacyjnej kapsułce, przygotowanie Twojego ulubionego zioła do sesji waporyzacyjnej jest szybsze niż kiedykolwiek. Zapomnij o bałaganie i marnowaniu czasu - ta kapsułka umożliwia precyzyjne dozowanie i jest idealna dla tych, którzy są zawsze w ruchu.

19,90 zł
Obecnie brak na stanie

Ceramiczny filtr do waporyzatora Starry 4.0 zapewnia czyste i gładkie doznania podczas waporyzacji. Wykonany z wysokiej jakości ceramiki, jest trwały i łatwy do czyszczenia. Idealny do codziennego użytku.