Mini bonga

Mini bonga z filtracją

czyli tak zwanym dyfuzorem znajdują się tej kategorii. 
Ekskluzywne modele jak i tanie bonga o różnych filtracjach wykonane w produkcji seryjnej i nie tylko.

Małe bonga cieszą się nieustannym zainteresowaniem ze względu na ich gabaryty oraz inny rodzaj użytkowania. 

Pali się z nich częściej, ale mniejsze ilości jest dużo zwolenników tej metody tak jak dużo Pań preferuje ten rodzaj produktów. 

 

Mini bongo - komfort w podróży

Bardzo często chcemy spędzić czas ze znajomymi w swój ulubiony sposób. Podczas wyjazdu pociągiem nad morze czy nad jezioro nie jesteśmy jednak w stanie spakować ze sobą wielu potrzebnych przedmiotów. Dlatego właśnie warto zastanowić się nad wyborem takich, które bez żadnego problemu zmieszczą się do naszego bagażu podręcznego. Mini bongo idealnie spełnia tę funkcję. Możemy z wielką łatwością spakować je zarówno do torby czy plecaka, jak również walizki. Mini bongo nie jest czymś co zajmie pół Twojego bagażu. Kieszonkowe wersje znakomicie sprawdzą się nie tylko na wyjazd, ale również na spotkanie ze znajomymi lub nawet do codziennego użytku.

Jakie są zalety mini bonga?

Wspomnieliśmy już o kwestiach związanych z transportem. Często jest jednak tak, że mniejsze odpowiedniki nie zawsze się sprawdzają. Na szczęście mini bonga mają dokładnie taką samą konstrukcję, jak standardowe modele. Oczywiście musimy częściej dodawać susz, aby w pełni poczuć jego działanie, jednak poza tym nie różnią się one praktycznie wcale. Wszystkie elementy fajek normalnych rozmiarów posiadają także mini bonga. Zaczynając od komory filtrującej wypełnionej wodą, kończąc na pozostałych częściach konstrukcji, takich jak komin czy cybuch.

Bongo mini - dyskrecja na pierwszym miejscu

Bardzo często nie możemy przechowywać fajek wodnych w swoim otoczeniu. Wynika to ze strachu przed przyjmowaniem groźnych substancji, co oczywiście w zdecydowanej większości przypadków jest bzdurą. Dlatego właśnie nie zawsze możemy pozwolić sobie na standardowe bongo. Mini modele mają jednak to do siebie, że schowamy je praktycznie w każdym miejscu. Nie tylko bardzo dobrze nadają się do umieszczenia ich w plecaku czy też torbie podróżnej. Bongo mini świetnie sprawdzi się również w Twoim domu. Wystarczy umieścić je w szufladzie albo pod łóżkiem i móc regularnie cieszyć się korzystaniem z niego.

Bonga mini w różnych rozmiarach

Jeżeli nie chcemy fajki wodnej w standardowych rozmiarach, zawsze możemy poszukać bonga mini. Najczęściej spotykane są one w szkle, dzięki czemu dym dostający się do płuc jest zdecydowanie bardziej przyjemny. Nie ulega jednak wątpliwości, że niektóre bonga mini mogą być zbyt małe do codziennego użytku. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie je w różnych rozmiarach. Kieszonkowe modele zaczynają się od dwunastu centymetrów wysokości. Dużą popularnością cieszą się również nieco większe fajki, których wysokość wynosi około dwudziestu centymetrów.

Aktywne filtry

349,99 zł
Obecnie brak na stanie

Szklane bongo cechujące się średnimi rozmiarami oraz podwójną filtracją w formie dwóch dyfuzorów dziesięcioramiennych. Dostępny w dwóch kolorach: niebieskim i zielonym.

199,00 zł
Obecnie brak na stanie

Butla to bongo specjalnie dla miłośników zabójczych buchów :) Dla użytkowników o mocnych i pojemnych płucach. Proste w budowie oraz czyszczeniu, posiada filtracje w postaci rureczki z 6 dziurkami.