Bonga z dyfuzorami

Bonga fajki wodne wbudowaną z filtracją 

Dzięki niej dym będzie lepiej oczyszczony z niepożądanych substancji oraz bardziej schłodzony. 

Ilość dyfuzorów zależy od indywidualnych preferencji jednak polecamy ich odpowiednio dużo właśnie ze względu na ich parametry filtracyjne. 

Jest wiele różnych rodzaji filtracji rozróżniamy kilka kategorii do najpopularniejszych można zaliczyć: sejmówkilegendarne 105, horyzontalneSITO / WIR, na grubym szklemałe oraz wszystkie produkty wyprodukowane w Polsce w unikatowe bonga.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na kartach produktów oraz opisie katgorii. 
Realizuje również zamówienia indywidualne na produkty z Państwa projektu. 

Bongo z dyfuzorem – większa przyjemność palenia

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, które pozwala oferować Wam najlepsze produkty dostępne na rynku. O bongach wiemy niemal wszystko, produkty testujemy i sprawdzamy pod kątem jakości. Naszym flagowym produktem jest bongo z dyfuzorem, które pozwala na jeszcze lepsze oczyszczenie suszu i większą przyjemność palenia. Ten rodzaj bonga to również zdrowsza alternatywa niż tradycyjne urządzenia. Szukasz idealnego bonga z dyfuzorem? Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Bonga z dyfuzorem – jakie są ich zalety?

Nasze bonga z dyfuzorem cieszą oko tak samo, jak płuca palacza. Urządzenie nieco różni się od tradycyjnego modelu, zapewnia kilkuetapową filtrację wytwarzanego podczas palenia dymu. Powoduje to nie tylko mniejszą ilość szkodliwych substancji, które przedostają się do płuc, ale i delikatniejszy i bardziej intensywny smak. Dym nie podrażnia płuc i nie powoduje drapania. Jak działa bongo z dyfuzorem? Dym, który wytwarzany jest w trakcie spalania suszy, jest filtrowany w początkowej fazie, następnie schładzany jest za pomocą wody w tradycyjny sposób i zostaje przefiltrowany ponownie przez dodatkowe sitka, których zadaniem jest wyłapanie substancji smolistych. W efekcie otrzymujemy jeszcze bardziej wyrazisty smak, pozbawiony nieprzyjemnych substancji.

Bonga z dyfuzorem – wybierz ulubiony model!

Bongo z dyfuzorem gwarantuje najwygodniejszą formę palenia. To również jeden z najzdrowszych sposobów palenia suszu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak jakość urządzenia wpływa na smak i sposób palenia, dlatego oferujemy szeroką gamę produktów, które dopasujesz do indywidualnych potrzeb i upodobań. W naszym asortymencie znajdziecie bonga z dyfuzorem, które służą do palenia suszu, jak i koncentratów w formie wosku lub zwykłych koncentratów. Niektóre z oferowanych bongosów wyposażone są w specjalne miejsce na lód, dzięki czemu dym będzie chłodniejszy i jeszcze bardziej bezpieczny dla płuc.

Bongo dyfuzor – zrób sobie prezent!

Bongo dyfuzor to idealny pomysł na wieczorne chillowanie czy spędzanie czasu ze znajomymi. Świetnie wygląda, dobrze smakuje, zapewnia maksymalny relaks. Posiadamy bonga z dyfuzorem na każdą kieszeń i okazję. Jeśli jesteś miłośnikiem palenia, ale nigdy nie próbowałeś bonga, na pewno też znajdziesz urządzenie idealne dla siebie. Mamy bogaty asortyment, zróżnicowany pod względem rodzaju, wielkości i ceny. Nie wiesz, jakie bongo z dyfuzorem wybrać? Skontaktuj się z nami! Nasi spece na pewno coś doradzą!  

Aktywne filtry

509,99 zł
Dostępny w magazynie

Szklane Bongo Magiczny Grzybek 41,5 cm / 5 mm

Bongo Magiczny Grzybek wykonane jest z grubego (5 mm), żaroodpornego, boro-krzemowego szkła.

Cechuje się podwójną filtracją dymu, posiada jeden nietypowy dyfuzor typu UFO z nacięciami w kształcie rozety w środkowej części oraz podwójny dzban z nacięciami w dolnej części bonga. Ponadto posiada blokadę na lód w formie wypustek, która pozwala jeszcze bardziej schłodzić dym i uprzyjemnić palenie z bonga.

Górna część bonga, dyfuzora oraz podwójny dzban wykonane zostały z ciemnozielonego szkła co dodaje bongu charakteru. Większość bonga została wykonana z tuby o średnicy 45 mm, poza środkową częścią, która jest szersza.

W zestawie znajduje rurka ze szlifami 18,8 mm / 14,5 mm oraz pasujący do niej cybuch z rączką.

Cechy Bongo Magiczny Grzybek 41,5 cm / 5 mm:

  • podwójna filtracja dymu
  • grube, 5 mm szkło
  • masywna, solidna budowa
  • dyfuzor w formie podwójnego dzbana 
  • część elementów wykonana z ciemnozielonego szkła
  • blokada na lód