Bubbler

Fajki typu bubbler cechuje możliwość wypełnienia ich wodą, gdyż
posiadają w środku prostą filtrację. Dzięki temu mniej substancji
smolistych dostaje się do naszych płuc, a fajka przy użytkowaniu
wydaje z siebie przyjemny dźwięk :)

Bubbler – wyjątkowa fajka, którą pokochasz

Jesteś miłośnikiem palenia suszu konopnego i innych ziółek? Znudziłeś się już paleniem jointów i typowego bonga? Jeżeli szukasz nowych doznań podczas jarania, koniecznie sprawdź bubbler z naszej oferty! Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci to poszukiwacze ciekawych rozwiązań i nowości na rynku. Dlatego też stale poszerzamy naszą ofertę o wyjatkowy asortyment, dzięki któremu zwykłe palenie, stanie się niezapomnianą przygodą. Ta kategoria powstała z myślą zarówno o wyjadaczach, jak i osobach, które dopiero szukają swoich ulubionych gadżetów do jarania. Koniecznie sprawdźcie, co dla Was mamy!

Bubbler bongo – czym jest?

Czym jest bubbler bongo i dlaczego warto je mieć? Bubbler to rodzaj fajki wodnej przeznaczony do palenia suszu konopnego i innych ziół. Bubbler przypomina bongo, a raczej jest jego połączeniem ze szklaną lufką. Cechą charakterystyczną bubbler bongo jest możliwość wypełnienia jej wodą, ponieważ w środku posiada prostą filtrację. Jakie są korzyści z używania bubbler bongo? Dzięki filtracji mniej substancji smolistych przedostaje się do płuc, a więc palenie jest mniej szkodliwe i przyjemniejsze, ponieważ dym jest delikatniejszy i bardziej schłodzony. Podczas użycia fajka wydaje z siebie przyjemny dźwięk.

Bubbler bongo – co warto wiedzieć?

Bubbler bongo posiada prostą budowę, składa się z dzbana, rurki cybucha, ustnika i cybucha. Większość modeli bubbler bongo posiada wbudowane cybuchy w konstrukcję, dlatego urządzenie należy używać ostrożnie, ponieważ, gdy się stłucze, nie ma możliwości wymiany części. Bubbler to sprzęt prosty i łatwy w obsłudze, a więc można powiedzieć, że jest dla każdego. Bubbler to małe urządzenie (większe od lufki, mniejsze od bonga), dzięki temu jest dyskretniejsze, łatwiejsze do ukrycia i transportowania. Najczęściej wykorzystywane jest do palenia leczniczej marihuany.

Bubbler sklep – nasza oferta

Szukasz bubbler sklep? Idealnie trafiłeś, bo mamy Ci naprawdę wiele do zaoferowania. U nas dostępne są bubbler bonga o różnych konstrukcjach, rozmiarach i dodatkowych udogodnieniach. Nasze produkty pochodzą od najlepszy producentów (sami testujemy i sprawdzamy nasz towar), są gwarancją jakości i wytrzymałości. Chcesz uzyskać szczegółowe informacje na temat bubbler bongo? Pisz śmiało, nasi sprzedawcy rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą Ci dobrać odpowiedni towar!  

Aktywne filtry