Kolorowe lufki

Lufki wykonane z kolorowego szkła lub lufki przezroczyste z kolorowym dodatkiem.

Kolorowa lufka – gadżet, który musisz mieć!

Jesteś miłośnikiem mocnych ziółek? Jeśli tak, to a pewno posiadasz szereg akcesoriów do palenia. Niezbędna w każdym ekwipunku palacza, jest kolorowa lufka, dzięki której w szybki i prosty sposób zapalisz ulubiony susz konopny. Kolorowe lufki, inaczej zwane fifki, od lat cieszą się popularnością, zarówno wśród zaawansowanych palaczy, jak i amatorów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z jaraniem. Wiedząc, jak ważnym gadżetem jest kolorowa lufka, przygotowaliśmy dla Was tę kategorię, w której znajdziecie szeroki wybór produktów!

Czym są kolorowe lufki?

Kolorowe lufki, tak jak przezroczyste lufki, służą do palenia suszu konopnego (CBD, leczniczej marihuany i innych ziół). Lufki kolorowe występują w różnych rozmiarach, z reguły mają one od kilku do kilkunastu centymetrów długości i kilkanaście milimetrów średnicy. Lufka kolorowa ma dwa różne końce, jeden węższy (ustnik), a drugi szerszy (cybuch) i to właśnie w nim umieszczamy i rozpalamy ulubiony susz konopny. Choć mogą być wykonane z różnych materiałów, największą popularnością cieszą się lufki szklane. W tej kategorii królują kolorowe lufki o unikatowym designie.

Kolorowe lufki – atrakcyjny design, wysoka jakość, niska cena!

Kolorowa lufka to must have każdego palacza. Jest niewielkich rozmiarów, pozwala palić w każdych warunkach i możesz mieć ją zawsze przy sobie! Lufki to produkty szeroko dostępne i kupicie je niemal w każdym kiosku, jednak nasza oferta to coś więcej, niż tylko zwykłe fifki do palenia. Lufki kolorowe, które oferujemy Wam na stronie unikatowebonga.pl to wysoka jakość, niska cena i niezwykły design! W asortymencie sklepu dostępne są lufki o naprawdę ciekawych wzorach, które sprawią, że palenie suszu konopnego, stanie się jeszcze przyjemniejsze. Posiadamy lufki, nie tylko o różnej kolorystyce, ale ciekawych nadrukach – kolorowa lufka Mikołaj (idealna na prezent pod choinkę dla najlepszego kumpla), a może lufka kolorowa żaba lub dzik? U nas wybór jest naprawdę duży!

Lufki kolorowe od najlepszy producentów

Jakość i zadowolenie naszych klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego nasz asortyment składa się z wysokiej klasy produktów. Oferujemy Wam kolorowe lufki, które pochodzą od najlepszych producentów. Lufki kolorowe zrobione są z wysokiej jakości szkła i są produktami wielokrotnego użytku, dlatego mogą Wam służyć przez długi czas. Zapoznajcie się z naszą ofertą, a jeśli macie jakieś pytania, piszcie śmiało!  

Aktywne filtry