Lufki z filtrem węglowym

Lufki wyposażone w wymienny filtr węglowy dzięki czemu likwidują szkodliwe substancje znajdujące się w dymie. 

Lufka z filtrem dla miłośników palenia z fifki

Wśród miłośników palenia suszu konopnego dość sporą grupę osób stanowią ci, którzy lubią palić z lufki. Jest to wręcz niezbędny gadżet każdego palacza. Ich użycie jest najszybszym i najprostszym sposobem na palenie zioła. Lufkę wystarczy wypełnić ulubionym suszem i odpalić, nie potrzebujemy do tego żadnych zdolności manualnych ani zaawansowanej wiedzy. W tej kategorii prezentujemy Wam nasz flagowy produkt – lufki z filtrem węglowym.

Lufka z filtrem węglowym – jakie są jej zalety?

Palenie, do którego wykorzystywana jest lufka z filtrem węglowym, to najczęściej wybieramy sposób palenia suszu konopnego. Czym w ogóle jest lufka z filtrem? Lufka z wyglądu przypomina fajkę, zwykle ma od kilku do kilkunastu centymetrów długości i kilkanaście milimetrów średnicy. Może wykonana być z różnych materiałów, choć największym powodzeniem cieszą się szklane lufki. Lufka z filtrem węglowym różni się od zwykłej fifki, ponieważ posiada wymienny filtr, dzięki czemu likwidowane są szkodliwe substancje znajdujące się w dymie. Dzięki temu palenie z lufki z filtrem jest bezpieczniejsze i mniej szkodliwe, niż z fifek, które nie są wyposażone w filtr węglowy.

Lufki z filtrem węglowym z naszej oferty

Zadowolenie naszych klientów stanowi dla nas kluczową kwestię, dlatego stale poszerzamy ofertę dopasowaną do Waszych potrzeb. Lufki z filtrem węglowym to produkt bardzo przez Was pożądany. Filtry aktywne, które idealnie dopasowują się do średnicy lufki, zapobiegają przedostawaniu się substancji smolistych. Węgiel aktywny znajdujący się w środku absorbuje wszelkie nieczystości, które znajdują się w dymie, jednocześnie nie pochłaniając przy tym substancji aktywnych. Mimo że wszystkie lufki mają takie samo przeznaczenie, wybór lufki z filtrem węglowym jest lepszy dla naszego zdrowia. W naszej ofercie znajdziecie różnego rodzaju lufki z filtrem, które dopasujecie do swoich potrzeb i preferencji.

Lufki z filtrem węglowym – wysoka jakość!

Wszystkie produkty, które Wam oferujemy, dokładnie sprawdzamy i testujemy pod względem jakości. Dlatego w asortymencie sklepu znajdziecie wyłącznie wysokiej jakości lufki z filtrem węglowym, które wykonane zostały z grubego szkła, które zostało wielokrotnie wypalane w wysokiej temperaturze. Lufki z filtrem węglowym to produkty wielokrotnego użytku, dlatego mogą służyć Wam przez długi czas, nawet podczas intensywnego użytku. Zapraszamy do zapoznania się z akcesoriami, a jeśli macie jakieś pytania, piszcie śmiało!  

Aktywne filtry

5,59 zł
Dostępny w magazynie

Gruba lufka z filtrem Purize to idealne narzędzie dla miłośników przyjemnego palenia. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, lufka zapewnia niezrównany komfort użytkowania i filtruje szkodliwe substancje, dzięki czemu każdy wdech jest czysty i smakowity. Praktyczny i elegancki design sprawia, że produkt doskonale sprawdzi się zarówno podczas relaksu w domowym zaciszu, jak i na spotkaniach ze znajomymi. Daj sobie przyjemność i sięgnij po Grubą Lufkę z filtrem Purize już dziś!