Bibułki i akcesoria

Konopne Bletki bibułki i akcesoria

W tej kategorii znajdziesz bibułki, filterkitacki, wrapy, maszynki do skręcania, filtry z węglem aktywnym oraz wiele innych profesjonalnych akcesoriów dla miłośników palenia skrętów z konopi i nie tylko. 

Bibułki do skrętów

Bibułki (rolling papers) nazywane są także bletkami, to drobne kawałki papieru bądź liści. Wykorzystywane są do samodzielnego przygotowywania skrętów: manualnie lub za pomocą specjalnych maszynek. Bibułki do skrętów najczęściej produkowane są z naturalnych produktów, dlatego w naszej ofercie znajdziesz z miazgi drzewnej, bibułki z konopibibułki z lnu lub bibułki ze słomy ryżowej. Są skonstruowane w taki sposób, aby umożliwić szybkie i sprawne przygotowanie skręta, dlatego na ich dłuższych krawędziach umieszczony jest specjalny klej zabezpieczający bletkę przed jej niewygodnym rozwijaniem się. Jeśli lubisz mieć wszystko pod ręką, zamiast samych bletek postaw na wygodny zestaw wraz z maszynką i filtrami! W zależnosci od tego, jakie skręty na co dzień preferujesz, w naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!

Bibułki – szeroki wybór produktów

W ofercie naszego sklepu znajdziesz najróżniejsze bibułki oraz różnego rodzaju akcesoria, które idealnie uzupełnią twój prywatny zestaw do zwijania skrętów. Nasz asortyment jest oczywiście stale rozwijany, jednak już dziś znajdziesz tu najwyższej jakości produkty pochodzące jedynie od sprawdzonych i renomowanych producentów. Jeśli twoja bibułka musi mieć charakterystyczny smak, z całą pewnością znajdziesz u nas swoje ulubione warianty! W naszym sklepie kupisz zarówno bletki klasyczne, jak i te w niestandardowych rozmiarach. Poszczególne produkty dostępne są również w wygodnych zestawach, dzięki czemu zaopatrzysz się w ulubione zwijki na długi czas. Konstruując naszą ofertę, staramy się odpowiedzieć na potrzeby i indywidualne preferencje każdego palacza, dlatego znajdziesz u nas bletki od tak znanych brandów, jak RAWOCBSMOKINGJUICY JAY'SELEMENTS 

Bibułka najwyższej jakości

Wszystkie bibułki do skrętów dostępne w ofercie naszego certyfikowanego sklepu wyróżniają się doskonałą jakością i wyjątkową trwałością. Są także niezwykle proste w użyciu: nie przerywają się, nie rozwijają i dobrze się spalają nie powodując zbyt dużej ilości uciążliwego dymu. Każda nasza bibułka została wyprodukowana z naturalnych komponentów: z papieru konopnego, lnianego, ryżowego czy bambusowego. Z pomocą tych produktów bez wątpienia uda ci się skręcić idealnego papierosa lub innego skręta, a ewentualny smak bletki dodatkowo dopełni twoje doznania! Co ważne, nasze listki posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty jakościowe, dlatego możesz mieć pewność, że są w 100% bezpieczne dla twojego zdrowia i nie zaburzą w żaden sposób smaku czy działania suszu! Jesteśmy przekonani, że spełnią one twoje oczekiwania!

Aktywne filtry

19,90 zł
Dostępny w magazynie

Podwójna plastikowa nabijarka MIX to praktyczne i łatwe w użyciu narzędzie do nabijania papierosów. Wykonana z trwałego plastiku, zapewnia szybkie i równomierne napełnianie. Idealna dla osób ceniących wygodę i efektywność w przygotowywaniu własnych papierosów.

9,90 zł
Dostępny w magazynie

Zwijarka metalowa 78 mm to solidne i niezawodne narzędzie do skręcania papierosów. Wykonana z wysokiej jakości metalu, zapewnia precyzyjne i równomierne skręty. Idealna dla osób ceniących trwałość i wygodę w przygotowywaniu własnych papierosów.

10,90 zł
Dostępny w magazynie

Zwijarka plastikowa 110 mm to praktyczne i łatwe w użyciu narzędzie do skręcania papierosów. Wykonana z trwałego plastiku, zapewnia precyzyjne i równomierne skręty. Idealna dla osób ceniących sobie wygodę i szybkość w przygotowywaniu własnych papierosów.

7,90 zł
Dostępny w magazynie

Zwijarka plastikowa 70 mm to praktyczne i łatwe w użyciu narzędzie do skręcania papierosów. Wykonana z trwałego plastiku, zapewnia precyzyjne i równomierne skręty. Idealna dla osób ceniących sobie wygodę i szybkość w przygotowywaniu własnych papierosów.

0,99 zł
Dostępny w magazynie

Filterki BUHO Natural Tips to wysokiej jakości, naturalne filterki do skręcania, które zapewniają czyste i gładkie doznania podczas palenia. Wykonane z niebielonych, ekologicznych materiałów, idealne dla miłośników naturalnych produktów.

2,20 zł
Dostępny w magazynie

Bibułki BUHO Natural 1 1/4 to wysokiej jakości bibułki wykonane z naturalnych, niebielonych składników, które zapewniają czyste i gładkie doznania podczas palenia. Idealne dla miłośników skrętów, którzy cenią sobie naturalne produkty.