Schowki i pojemniki

Schowki i pojemniki na susz konopny i jointy

W tej kategorii znajdują się pojemniki ze szkła, plastiku, drewna, silikonu do przechowywania suszu konopnego oraz tubki do skręconych jointów. 
Profesjonalne pojemniki z przegródkami zrobione z najlepszej jakości materiałów idealne do przechowywania rożnego typu suszu konopnego CBD, marihuany leczniczej, ekstraktów, hashu, kryształu CBD itp. 

Zachęcamy do zaopatrzenia się w regulator wilgotności by Twój susz był świeży i posiadał swoje właściwości przez długi czas. 

Pojemnik na marihuane – bezpieczne przechowywanie ulubionych ziół

Dobrej jakości susz posiada specyficzny, intensywny zapach. Świadczy to o jego jakości, naturalnym pochodzeniu i prawidłowej uprawie pozbawionej środków chemicznych. Aromat niekiedy może być problematyczny, dlatego warto zaopatrzyć się w profesjonalny pojemnik na susz konopny. To akcesorium, w którym warto przechowywać i transportować ulubione mieszanki ziół. Dlatego w tej kategorii przygotowaliśmy dla Was szeroki wybór produktów.

Pojemnik na susz konopny, który zagwarantuje Ci świeżość i aromat przez długi czas

Po otwarciu oryginalnego opakowania susz konopny, CBD, marihuanę medyczną i inne ziółka, warto przechowywać w specjalnym próżniowym pojemniku, który utrzyma aromat, świeżość i właściwości ziół oraz olejków. Każdy fan suszu wie, że tylko odpowiednie przechowywanie ziół jest w stanie zachować ich wszystkie walory oraz gwarantuje ochronę przed wpływem szkodliwych czynników tj. wilgoć powietrza, woda, czy promieniami słonecznymi. Pojemnik na marihuanę i inne zioła to podstawowy gadżet, który musisz mieć!

Pojemnik na jointa – jaki wybrać?

Źle przechowywane susz traci swoje właściwości, walory zapachowe i smakowe Pasjonaci delikatnych i mocniejszych ziółek doskonale zdają sobie z tego sprawę, jednak jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z paleniem, powinieneś wybrać odpowiedni próżniowy pojemnik na jointa. Czym się kierować przy zakupie pojemnika? Przede wszystkim jakością. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak różnego rodzaju i akcesoria potrafią wpłynąć smak i korzyści zdrowotne różnego rodzaju ziółek, dlatego u nas znajdziecie wyłącznie wysokiej klasy produkty. Szklany pojemnik na susz konopny, metalowy pojemnik na jointa, a może silikonowy pojemnik na marihuanę? W naszym asortymencie dostaniesz taki pojemnik na zioła, jaki tylko chcesz!

Pojemnik na susz konopny dopasowany do Twoich potrzeb

Pojemniki na susz konopny to gadżet niezbędny do przechowywania i transportowania ziół. Dzięki niemu zachowasz wszystkie właściwości suszu oraz w dyskretny sposób będziesz mógł się z nimi przemieszczać, nie bojąc się, że ktoś poczuje intensywny zapach. Oferujemy pojemniki na marihuane w różnych rozmiarach, dzięki czemu dobierzecie je do własnych potrzeb i preferencji. W asortymencie dostępne są pojemniki na jointa takich firm jak: Raw, G-Rollz Cheech & Chong, Elements, Cookies, i wiele innych. Potrzebujesz innych akcesoriów? Zapoznaj się z pełną ofertą naszego sklepu!  

Aktywne filtry