Sypkie produkty

W tej kategorii znajdują się produkty sypkie takie jak sól gruboziarnista, która dzięki swojej drobnej i krystalicznej budowie jest bardzo pomocna przy myciu powierzchni na których znajduje się dużo osadu. Jednocześnie znajdują się tutaj już gotowe sypkie mieszanki, które idealnie sprawdzą się przy myciu produktów szklanych z niełatwych zabrudzeń 

Aktywne filtry

143,20 zł
179,00 zł -20%
Dostępny w magazynie

Dzięki Glass Cleaner 300g w formie zestawu, masz pewność zarówno bezpieczeństwa, jak i skuteczności czyszczenia. Każde opakowanie to gwarancja delikatnego i bezpiecznego usuwania zanieczyszczeń, pozostawiając bongo w nieskazitelnym stanie. Niezależnie od intensywności użytkowania, ten zestaw sprosta Twoim najwyższym oczekiwaniom.

31,20 zł
39,00 zł -20%
Dostępny w magazynie

Glass Cleaner 100g to nie tylko czyszczenie, to prawdziwe odświeżenie dla Twojego bonga. Dzięki specjalnej formule ochronnej, chroni szkło przed matowieniem i utratą blasku. Odzyskaj pierwotną klarowność swojego bonga, ciesząc się sesjami waporyzacyjnymi czy paleniem z nowym blaskiem i wyrazistością.

21,52 zł
26,90 zł -20%
Dostępny w magazynie

SchmantEx 200g jest niezwykle łatwy w użyciu – wystarczy posypać trochę proszku do bonga, dodać wodę i energicznie wstrząsnąć. Jego wydajna formuła działa szybko, bez potrzeby długotrwałego moczenia czy szorowania, co sprawia, że jest to idealny wybór dla osób ceniących swój czas i wygodę.

15,92 zł
19,90 zł -20%
Dostępny w magazynie

SchmantEx 100g jest niezwykle łatwy w użyciu – wystarczy posypać trochę proszku do bonga, dodać wodę i energicznie wstrząsnąć. Jego wydajna formuła działa szybko, bez potrzeby długotrwałego moczenia czy szorowania, co sprawia, że jest to idealny wybór dla osób ceniących swój czas i wygodę.