Sitka do cybucha

SITKA DO CYBUCHA

Szklane, metalowe sitka i łyżeczki do cybucha w bongu lub fajce wodnej. 

W kategorii znajdują się szklane, stalowe oraz miedziane sitka zwykłe oraz z rączką do cybucha i nie tylko. 

Sitka z rączką ułatwiają użytkowanie gdyż łatwo można wyciągnąć popiół/smołę.

Dodatkowo trudniej je zgubić. 

Dzięki nim materiał znajdujący się w cybuchu raczej nie przeleci do fajki/bonga. 

Więcej informacji na stronie każdego z produktów razie pytań jesteśmy do dyspozycji.

Sitka do bonga – komfort palenia w każdej sytuacji

Jeżeli lubisz spędzać wieczory przy fajce wodnej lub bongo na pewno wiesz, że istnieje szereg akcesoriów i gadżetów, dzięki którym palenie stanie się jeszcze przyjemniejsze. My – spece w tej dziedzinie te produkty mamy, sprawdzamy je pod względem jakości, testujemy i wybieramy najlepsze z nich. Sitka do bonga to niewielki gadżet, który gwarantuje komfort jarania w każdej sytuacji. W tej kategorii znajdują się sitka do cybucha, które musisz mieć!

Sitko do bonga – must have dla każdego jaracza

Wytrzymałe, wysokiej jakości sitko do bonga to jedno z najważniejszych akcesoriów do palenia suszu. Sitka do bonga są niezbędne zarówno podczas przygotowania fajki, jak i w samym procesie palenia. Jego podstawowym zadaniem jest zapobieganie przedostaniu się palonego suszu do wnętrza fajki wodnej. Z czego są zrobione sitka do cybucha? Wykonane są z różnych materiałów (szkło, metal, miedź). Bez większego problemu możemy dopasować je do konkretnego urządzenia.

Sitka do cybucha z naszej kolekcji

W bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziecie sitka do bonga dostępne w pojedynczych egzemplarzach, jak i w zestawach. Oferujemy sitka do cybucha wyłącznie znanych i cenionych producentów na światowym rynku. Posiadamy sitka do bonga o różnych rozmiarach, dzięki czemu dobierzecie je do wielkości cybucha. W sprzedaży znajdują się sitka do bonga o średnicy 4 mm, 11 mm, 12 mm, 15 mm i inne. Niektóre modele wyglądem przypominają łyżkę – mają wygodny, długi uchwyt. Bez względu, na jaki produkt się zdecydujesz, każdy z nich ma za zadanie ułatwienie dozowania suszu do bonga. W naszej ofercie znajdziecie sitka do bonga takich producentów jak: High Society, Amsterdam, Unikatowe Bonga.

Sitka do bonga i inne akcesoria dla palaczy

W naszej ofercie znajdziecie najwyższej jakości akcesoria dla palaczy, a sitko do cybucha to jeden z obowiązkowych produktów, które musi posiadać każdy miłośnik bonia i fajki wodnej. Wykonane z różnych tworzyw, na pewno zapewnią pełen relaks i optymalnie wykorzystają drogocenny susz. U nas znajdziecie duży wybór różnych produktów, które będą służyć Wam przez długie lata, nawet podczas intensywnego użytkowania. Zajrzyj na naszą stronę internetową i zobacz, jak wiele ciekawych rozwiązań dla Was przygotowaliśmy. Potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiednich gadżetów? Pisz śmiało, nasi spece na pewno pomogą dokonać odpowiedniego wyboru.  

Aktywne filtry