Bibułki / Bletki

Bibułki / Bletki do suszu konopi 

W tej kategorii znajdują się różne rodzaje bibułek podzielone na kategorie w celu lepszej przejrzystości. 
Wyszczególniamy następujące kategorie: 

Jeśli jesteś zainteresowany całym wachlarzem produktów z działu bibułki i akcesoria zapraszamy do odwiedzenia poszczególnych producentów typu: RAW, OCBSMOKING itp. 

Bletki – podstawowe akcesorium palacza

Bletki to absolutnie podstawowy element wyposażenia każdej osoby, która ceni sobie możliwość wykonania własnych skrętów z ulubionego suszu. Produkowane są z różnego rodzaju surowców, które nie zmieniają smaku suszu i dobrze się spalają. Jeśli chodzi o koszt tego typu produktów jak bletki, cena nie należy do najwyższych. Zależy ona przede wszystkim od producenta oraz dodatkowych funkcjonalności bibułek (np. filtr czy smak). Warto dodać, że bibułki są skonstruowane w taki sposób, aby nie rozwijały się i nie przerywały podczas tworzenia skręta czy jego późniejszego spalania.

Bletki konopne – praktyczne i efektowne

Na dzisiejszym rynku bibułek znajdziemy setki możliwości wyboru rodzaju, rozmiaru czy smaku bletek. Jedną z najpopularniejszych grup tego typu produktów są zdecydowanie bletki konopne, które oczywiście dzielą się równie na podkategorie. Wyróżnić możemy m.in. bibułki klasyczne, smakowe, organiczne czy wyposażone w filtr. Konopie jako surowiec do produkcji bibułek stały się swego rodzaju przełomem, dlatego ich popularność stale rośnie. Każdy palacz choć raz powinien spróbować wykonać skręta z tego typu bletki. Cena takich produktów jest na każdą kieszeń, co oczywiście również nie jest bez znaczenia!

Bletki – cena dla każdego

Wszystkie bletki tytoniowe znajdujące się w naszej ofercie wyróżniają się nie tylko świetną jakością, ale również korzystną ceną. Szanujemy swoich klientów i doskonale rozumiemy ich potrzeby, dlatego dyktujemy uczciwe ceny, na które każdy palacz może sobie pozwolić i cieszyć się najlepszymi produktami! Niezależnie od tego, czy interesują cię bletki konopne, czy inne produkty z naszego asortymentu, zakupy z całą pewnością przebiegną sprawnie, przyjemnie i korzystnie pod kątem ceny. Co ważne, przykładamy ogromną wagę do jakości naszych bletek, dlatego posiadają one wszelkie niezbędne certyfikaty.

Bletki tytoniowe – szeroki wybór produktów

Bletki tytoniowe to jedna z podstawowych kategorii w naszym sklepie internetowym, która jest regularnie rozbudowywana. Już dziś znajdziesz tu jednak szereg doskonałych produktów, które z całą pewnością spełnią twoje oczekiwania! Posiadamy m.in. bibułki z filtrami, konopne, ryżowe, smakowe, na rolce, przezroczyste, lniane czy gotowe stożki. Co ważne, w naszym sklepie możesz z łatwością odnaleźć bletki od poszczególnych producentów jak np. RAW, OCM czy SMOKING. Co ważne, wszystkie bibułki z naszej oferty to produkty najwyższej jakości, które wyróżnia przede wszystkim doskonała trwałość, funkcjonalność i ciekawy design!

Aktywne filtry

2,20 zł
Dostępny w magazynie

Bibułki BUHO Natural 1 1/4 to wysokiej jakości bibułki wykonane z naturalnych, niebielonych składników, które zapewniają czyste i gładkie doznania podczas palenia. Idealne dla miłośników skrętów, którzy cenią sobie naturalne produkty.