Bibułki / Bletki

Bibułki / Bletki do suszu konopi 

W tej kategorii znajdują się różne rodzaje bibułek podzielone na kategorie w celu lepszej przejrzystości. 
Wyszczególniamy następujące kategorie: 

Jeśli jesteś zainteresowany całym wachlarzem produktów z działu bibułki i akcesoria zapraszamy do odwiedzenia poszczególnych producentów typu: RAW, OCBSMOKING itp. 

Bletki – podstawowe akcesorium palacza

Bletki to absolutnie podstawowy element wyposażenia każdej osoby, która ceni sobie możliwość wykonania własnych skrętów z ulubionego suszu. Produkowane są z różnego rodzaju surowców, które nie zmieniają smaku suszu i dobrze się spalają. Jeśli chodzi o koszt tego typu produktów jak bletki, cena nie należy do najwyższych. Zależy ona przede wszystkim od producenta oraz dodatkowych funkcjonalności bibułek (np. filtr czy smak). Warto dodać, że bibułki są skonstruowane w taki sposób, aby nie rozwijały się i nie przerywały podczas tworzenia skręta czy jego późniejszego spalania.

Bletki konopne – praktyczne i efektowne

Na dzisiejszym rynku bibułek znajdziemy setki możliwości wyboru rodzaju, rozmiaru czy smaku bletek. Jedną z najpopularniejszych grup tego typu produktów są zdecydowanie bletki konopne, które oczywiście dzielą się równie na podkategorie. Wyróżnić możemy m.in. bibułki klasyczne, smakowe, organiczne czy wyposażone w filtr. Konopie jako surowiec do produkcji bibułek stały się swego rodzaju przełomem, dlatego ich popularność stale rośnie. Każdy palacz choć raz powinien spróbować wykonać skręta z tego typu bletki. Cena takich produktów jest na każdą kieszeń, co oczywiście również nie jest bez znaczenia!

Bletki – cena dla każdego

Wszystkie bletki tytoniowe znajdujące się w naszej ofercie wyróżniają się nie tylko świetną jakością, ale również korzystną ceną. Szanujemy swoich klientów i doskonale rozumiemy ich potrzeby, dlatego dyktujemy uczciwe ceny, na które każdy palacz może sobie pozwolić i cieszyć się najlepszymi produktami! Niezależnie od tego, czy interesują cię bletki konopne, czy inne produkty z naszego asortymentu, zakupy z całą pewnością przebiegną sprawnie, przyjemnie i korzystnie pod kątem ceny. Co ważne, przykładamy ogromną wagę do jakości naszych bletek, dlatego posiadają one wszelkie niezbędne certyfikaty.

Bletki tytoniowe – szeroki wybór produktów

Bletki tytoniowe to jedna z podstawowych kategorii w naszym sklepie internetowym, która jest regularnie rozbudowywana. Już dziś znajdziesz tu jednak szereg doskonałych produktów, które z całą pewnością spełnią twoje oczekiwania! Posiadamy m.in. bibułki z filtrami, konopne, ryżowe, smakowe, na rolce, przezroczyste, lniane czy gotowe stożki. Co ważne, w naszym sklepie możesz z łatwością odnaleźć bletki od poszczególnych producentów jak np. RAW, OCM czy SMOKING. Co ważne, wszystkie bibułki z naszej oferty to produkty najwyższej jakości, które wyróżnia przede wszystkim doskonała trwałość, funkcjonalność i ciekawy design!

Aktywne filtry

179,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

24 x Bibułki Smoking + Tipy MIX to nie tylko akcesoria, to cała filozofia skrętu. Wybierając ten mix, wybierasz indywidualizm i styl. Zestaw zawiera różne serie Smoking - od intensywnych i mocnych, po subtelne i delikatne. Każda bibułka i tip zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu najlepszych wrażeń.

5,00 zł
Dostępny w magazynie

Wybierając bibułki smakowe Hornet KS Wiśnia, wspierasz nie tylko swoje doznania smakowe, ale także dbasz o środowisko. Produkty Hornet są tworzone z myślą o minimalnym wpływie na naturę, co sprawia, że są to bibułki przyjazne dla Ziemi. Opakowania wykonane są z materiałów nadających się do recyklingu, a sama produkcja odbywa się z poszanowaniem ekologicznych standardów.

5,00 zł
Dostępny w magazynie

Wybierając bibułki smakowe Hornet KS Winogrona, dokonujesz wyboru zgodnego z zasadami zrównoważonego rozwoju. Producent troszczy się nie tylko o najwyższą jakość doświadczeń swoich użytkowników, ale także o minimalizację wpływu na środowisko. Opakowania są w pełni biodegradowalne, a surowce pozyskiwane w sposób odpowiedzialny, co czyni ten produkt przyjaznym dla Ziemi.

5,00 zł
Dostępny w magazynie

Hornet z dumą prezentuje bibułki wykonane wyłącznie z naturalnych, ekologicznych materiałów, w tym wysokiej jakości konopi. Zobowiązanie do ekologii widoczne jest również w użyciu naturalnego kleju z gumy arabskiej, co czyni każdy skręt zarówno przyjaznym dla środowiska, jak i łatwym w przygotowaniu. To połączenie naturalności i jakości, które satysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających miłośników palenia.

69,00 zł
Dostępny w magazynie

Nasza bibułka skręcona z 24 karatowym złotem oferuje nie tylko wyjątkową jakość, ale także delikatność w użytkowaniu. Dzięki starannej konstrukcji i precyzyjnemu skręceniu, palenie staje się prawdziwą przyjemnością. Niezrównana wyrafinowanie w każdym calu sprawia, że ta bibułka jest nieodzownym dodatkiem dla koneserów tytoniu.

13,50 zł
Dostępny w magazynie

Palmero Slim owijki z liścia palmowego 2 szt. Owijki z liści palmowych to w 100% naturalny produkt bez żadnych sztucznych dodatków, nie zawierają nawet kleju. Wielką zaletą owijek jest ich czas spalania. Palą się one bardzo wolno, porównywalnie do cygara. Filtr stworzony jest z łusek kukurydzy, przez co całość jest w pełni biodegradowalna i neutralna dla środowiska. Niewątpliwym atutem bletek jest ich powolny czas spalania, ale także zupełnie neutralny dym przy spalaniu bletki. Liść palmowy od wieków stosowany jest w Indiach jako blunt przy wielu festiwalach oraz obrzędach religijnych. Wersja Slim może pomieścić 1.25g materiału roślinnego. Wyrób nie zawiera tytoniu w żadnej formie. W opakowaniu znajdują się 2 sztuki owijek z liścia palmowego z południowo-wschodniej Azji oraz bambusowy ubijak.

12,50 zł
Dostępny w magazynie

Bibułka Palmero Mini (2 szt.) - Dwie skręcone, gotowe do napełnienia bletki z liścia palmowego, z których każda pomieści około 0,8 g suszu. Są ręcznie zwijane bez użycia kleju, w 100% naturalne, bez dodatku tytoniu. Palą się dużo wolniej niż tradycyjne bletki. Użyto w nich filterków wykonanych z łusek kukurydzy, a do zestawu dołączono bambusową ubijaczkę