Bibułki z filterkami

Bibułki z filterkami filtrami

W tej kategorii znajdują się produkty gdzie w jednym opakowaniu znajdują się bibułki oraz filterki. 
Bibulki są w różnych rozmiarach, smakach, rodzajach. 
Idealne na podróż gdyż masz wszystko w jednym miejscu, nie trzeba szukać dodatkowych filtrów gdyż są już wraz z bletkami. 

Bletki z filtrami – najważniejsze akcesoria w jednym miejscu

Bibułki z filtrami to podstawowe akcesoria, każdego palacza, bez względu na rodzaj ulubionego suszu. Kupując zestaw, masz wszystko to, czego potrzebujesz do skręcenia jointa w jednym miejscu. To rozwiązania idealne, zwłaszcza podczas podróży, gdzie chcemy mieć przy sobie ekwipunek palacza. Bibułki z filtrami to nasz flagowy produkt, dlatego w tej kategorii dostaniecie wiele ciekawych rodzajów bibułek i filtrów, które dopasujecie do indywidualnych potrzeb i upodobań.

Bibułki z filtrami – do papierosów i mocniejszych ziółek

Bibułki z filtrami pozwolą Ci w szybki sposób skręcić papierosa lub jointa. To zestaw, który zawsze warto mieć przy sobie. Wiedząc, jak te oba niewielkie akcesoria mają wpływ na smak, długość palenia i sposób skręcania, przygotowaliśmy szeroką gamę produktów do wyboru. Nasi specjaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, samodzielnie dobierają wszystkie produkty, które wypuszczamy do sprzedaży. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego oferujemy wyłącznie wysokiej jakości produkty, dzięki którym skręcanie i palenie lolków, staje się czystą przyjemnością.

Bletki z filtrami szyte na miarę Twoich potrzeb

Rynek przepełniony jest w bibułki z filterkami, pochodzące od różnych producentów. U nas dostaniecie produkty wyłącznie renomowanych firm. Na pewno nie zdziwi Was, że w ofercie posiadamy bibułki z filtrami takich producentów jak: OCB, RAW, Pay-Pay, Elements, czy Smoking Deluxe. Dla koneserów i osób, które szukają odskoczni od smaku zwykłych papierosów oraz skrętów, przygotowaliśmy bogatą ofertę smakową. Dlaczego warto wybrać bibułki z filterkami? Filtry redukują ilość wchłanianej nikotyny i substancji toksycznych, przy okazji zmieniając, a raczej łagodząc delikatnie smak tytoniu, natomiast bez bletek skręcenie packa, byłoby niemożliwe.

Bletki i filtry? Tylko w zestawie!

Bez względu na to, czy jesteś niedzielnym palaczem, czy jarasz codziennie, bletki z filterkami to coś, co zawsze warto mieć. Dzięki nim własnoręcznie skręcisz papierosa lub ulubiony susz. Dobrze dobrane akcesoria, potrafią całkowicie odmienić oblicze palenia, nadać nowy, lepszy smak i zagwarantować prawdziwy odlot. Szukasz idealnych akcesoriów do palenia? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Chcesz uzyskać szczegółowe informacje na temat oferty? Pisz śmiało i zajrzyj do naszego sklepu, bo mamy dla Was naprawdę świetne akcesoria!

Aktywne filtry

143,20 zł
179,00 zł -20%
Ostatnie sztuki w magazynie

24 x Bibułki Smoking + Tipy MIX to nie tylko akcesoria, to cała filozofia skrętu. Wybierając ten mix, wybierasz indywidualizm i styl. Zestaw zawiera różne serie Smoking - od intensywnych i mocnych, po subtelne i delikatne. Każda bibułka i tip zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu najlepszych wrażeń.