Bibułki przeźroczyste

Bibułki bletki przeźroczyste

Przezroczyste bibułki wykonane są z celofanu.
Celofan wykorzystywany w przezroczystych bibułkach pozyskiwany jest naturalnie i jest innym materiałem, niż celofan wykorzystywany w plastikowych workach i taśmie celofanowej. 

Przezroczyste bletki – wyraź siebie!

Czy wiesz, że na rynku pojawiły się jakiś czas temu przezroczyste bletki? Ten nowy produkt podbija serca wszystkich palaczy i staje się prawdziwym hitem. Dlaczego robią taką furorę? Bo skręcając jointa, dokładnie widzisz, co jest w środku. Idziesz na imprezę i zamierzasz palić packi? Przezroczyste bibułki to gadżet, który musisz wziąć ze sobą!

Przezroczyste bibułki – oryginalny gadżet, który musisz mieć!

Brązowe bibułki, ewentualnie białe lub kolorowe to produkty znane chyba wszystkim palaczom, ale przezroczyste bletki? To coś zupełnie nowego i oryginalnego. Robiąc skręta, widzisz, co zawiera, dzięki temu zyskujesz kontrolę i możesz zmieniać proporcję. To gadżet, który nie tylko zachwyca designem, ale jak widać, jest niezwykle przydatny. Chcesz się wyróżniać? Nic tak nie przykuwa uwagi, jak przezroczysty joint.

Przezroczyste bletki – z czego są zrobione?

Chcesz kupić przezroczyste bletki? To musisz wiedzieć. Przezroczyste bibułki zawdzięczają swój wyjątkowy wygląd materiałowi, z którego zostały wykonane. Przezroczysta bletka wykonana jest z celulozy zwanej calofanem. Czy takie bibułki są bezpieczne? Jak najbardziej! Choć celofan kojarzy się ze składem plastikowych worków i taśm, materiał, z którego zrobione są bletki, jest w 100% naturalny- pochodzi z azjatyckiej rośliny. Bletki nie zawierają żadnego kleju podobnie, jaki papier ryżowy w sajgonkach, czy wodorosty w sushi, do zmajstrowania jonta, potrzebujemy jedynie śliny. Czym jeszcze różni się przezroczysta bletka od zwykłej bibułki? Przezroczyste bibułki pozostawiają na ustach delikatny słodki smak. Dzieje się tak, ponieważ w składzie znajduje się gliceryna, która właśnie w tym celu dodawana jest do bletek.

Przezroczyste bibułki z naszej oferty

Z myślą o tych, którzy chcą się wyróżniać, lub spróbować czegoś zupełnie nowego, przygotowaliśmy kategorię z przezroczystymi bibułkami. U nas znajdziecie przezroczyste bletki takich producentów jak: Trip, czy Cyclone Clear, Oferujemy bibułki przezroczyste o aromacie białej czekolady, borówki amerykańskiej, truskawki, winogrona, brzoskwini i wielu innych. Od lat dbamy oto, by dostarczyć Wam najlepsze gadżety i akcesoria do jarania. Stawiamy na jakość, oferując wiele ciekawych i oryginalnych rozwiązań. Szukasz innych akcesoriów do palenia? Zajrzyj do naszej oferty, bo na pewno znajdziesz to, czego szukasz!

Aktywne filtry