Nić konopna

Nić, nitka konopna

W kategori znajdują się nici konopne nasączone woskiem pszczelim o różnych długościach. 
Charakteryzuje się:

  • Niższa temperatura spalania, niż w przypadku zapalniczki.
  • Wyeliminowanie szkodliwych oparów (butan, siarka, krzem).
  • Wosk pszczeli łagodził alergie i napady duszności, pochłania toksyny, wpływała kojąco na system nerwowy, wzmacnia organizm ratując je przed chorobami górnych dróg oddechowych, chroni przed łagodnymi odmianami grypy, a nawet zatruciami pokarmowymi.
  • Produkt 100% naturalny 

Czym są nici konopne?

Z konopi produkuje się coraz więcej różnych produktów z wielu całkowicie różniących się od siebie branży. Ostatnio niemałą popularnością zaczynają się cieszyć nici konopne. Okazuje się bowiem, że można wykorzystać je na wiele różnych sposobów i w każdym z nich sprawdzają się doskonale. Te, które oferowane są w naszej ofercie, to oczywiście nici konopne najwyższej jakości, które charakteryzują się dużą wytrzymałością. Warto zaznaczyć, kiedy i dlaczego polecamy z nich skorzystać.

Nić konopna nasączona woskiem pszczelim

Każda nasza nić konopna dodatkowo nasączona została pszczelim woskiem, co w widoczny sposób wpływa na jej jakość i wytrzymałość. Obecnie w naszej ofercie posiadamy nici o długości 30,5 metra i 3 metrów, a więc można lepiej dopasować ją do swoich potrzeb i znaleźć dla niej odpowiednie zastosowanie w danej sytuacji. Przede wszystkim nasze nici konopne doskonale sprawdzą się pod postacią specjalnego knota. Za jego pomocą uzyskać można o wiele niższą temperaturę spalania, niż ma to miejsce w przypadku zapalniczki. Nić konopna dodatkowo jest produktem w pełni naturalnym, co sprawia, że podczas jej palenia, znacząco zminimalizować można szkodliwe opary, takie jak butan, siarka czy krzem. Nie bez powodu jest tu również udział pszczelego wosku, który pokrywa nić. Pszczeli wosk przyczynia się w dużej mierze do łagodzenia objawów alergii i napadów duszności. Oprócz tego skutecznie pochłania toksyny i wzmacnia odporność organizmu, co pomaga ustrzec się przed chorobami górnych dróg oddechowych. Jak widać, są to same plusy! Potwierdzamy, że są to produkty w 100% naturalne i bezpieczne dla organizmu.

Do czego sprawdzą się takie nici konopne i knoty konopne?

Nici konopne wysokiej jakości będą wręcz niezastąpione podczas odpalania bong. W ten sposób uniknie się wdychania szkodliwych substancji bezpośrednio z zapalniczki. Długi knot/nić umożliwia też odpalanie zawartości naprawdę głębokich cybuchów. Jest to też praktyczne i bardzo pomocne dla mało doświadczonych osób, ponieważ, korzystając z takiego dłuższego knota, praktycznie nie ma żadnej możliwości, aby się poparzyć. Warto mieć go zawsze przy sobie, zwłaszcza że, nawet przy dużych długościach, można zwinąć go w kłębek bez najmniejszego problemu i wtedy zajmuje bardzo mało miejsca. Eko nici konopne i knoty konopne pozwalają uniknąć wdychania dodatkowych oparów, a fakt że, pokryte są one naturalnym, pszczelim woskiem, jest tutaj dodatkowym atutem, ponieważ wzmocnione zostaną górne drogi oddechowe.

Aktywne filtry