Węgiel aktywny

Filtracja węglem aktywnym do bonga

W tej kategori znajduje się węgiel aktywny oraz filtry węglowe.
Węgiel aktywny wchłania szkodliwe substancje pochodzące z procesu spalania między innymi: dwutlenek węgla. 
W razie pytań lub dodatkowych informacji jesteśmy do dyspozycji mailowej lub telefonicznej w godzinach otwarcia sklepu. 

Węgiel aktywny filtr - jak działa?

Palenie wiąże się z wdychaniem szkodliwych dla zdrowia związków chemicznych i toksyn. Jednak są sposoby, aby temu zaradzić. Doskonałym rozwiązaniem jest węgiel aktywny. Filtr w tym przypadku stanowi odpowiedni adapter do bongo, do którego wsypuje się węgiel. Dzięki temu uzyskujemy czystszy dym, z mniejszą ilością substancji smolistych. Takie rozwiązanie działa podobnie, jak filtr do wody, który zmienia zabrudzoną wodę w przeźroczystą i zdatną do picia. Po dodatkowej filtracji dymu węglem, zauważysz, że delikatnie zmieni on kolor z siwego na bielszy.

Filtrowanie węglem aktywnym - zdrowsze palenie

Filtrowanie węglem aktywnym niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim, uzyskasz czystszy i chłodniejszy dym. Węgiel aktywny wchłania szkodliwe substancje pochodzące z procesu palenia. Mowa tu przede wszystkim o dwutlenku węgla, który jest szkodliwy dla naszego organizmu. Zlikwiduje także duży procent szkodliwych substancji smolistych. Co najważniejsze, dym nie traci na tym swoich wartości. Filtrując węglem aktywnym możesz być przekonany, że do Twoich płuc trafią czyste buchy.

Bongo filtrowanie węglem - przyjemny i gładki dym

W naszej ofercie znajdziesz dostosowane do Twoich potrzeb bongo. Filtrowanie węglem to nic prostszego, a palenie z bongo będzie jeszcze bardziej przyjemne. Wystarczy, że zaopatrzysz się w odpowiedni adapter, który należy wypełnić węglem. Znajdziesz go w naszym asortymencie. Używając węgla aktywnego do filtracji, uzyskasz gładki i chłodny dym, który w efekcie nie będzie duszący. Przyswoisz mniej niepożądanych, szkodliwych substancji, a także uzyskasz lepszy smak palonego materiału. Dodatkową zaletą węgla aktywnego jest fakt, że pozwala na dłużej zachować bongo w czystości. Warto jednak pamiętać o jego częstym wymienianiu, zwłaszcza wtedy, gdy adapter robi się lekko brązowawy.

Węgiel aktywny do filtra - poznaj zalety

W naszym sklepie internetowym unikatowebonga.pl znajdziesz wysokiej jakości węgiel aktywny do filtra, który wchłania szkodliwe substancje i zapewnia delikatniejszy dym. Oferowany przez nas węgiel aktywny otrzymywany jest z pyłu węgla kamiennego i lepiszcza, poprzez wyprasowanie cylindrycznych granul, a następnie ich suszenie, karbonizowanie i aktywowanie parą wodną. To naturalna substancja, która chroni płuca i poprawia smak. Palenie może okazać się zatem zdrowsze. Filtracja to rozwiązanie, które niesie za sobą wiele korzyści. W naszym sklepie znajdziesz węgiel aktywny w przystępnej cenie. Zapoznaj się z ofertą!

Aktywne filtry

19,90 zł
Obecnie brak na stanie

Węgiel aktywny od Glass Cleaner'a charakteryzuje się świetną jakością oraz perfekcyjną gramaturą ziarna, zapewniający najlepszą filtrację. Idealnie pasuje do dedykowanych nasadek / przejściówek na węgiel aktywny.