Szklane ustniki

Szklane ustniki, filtry 

W tej kategori znajdziecie szklane filterki, które zastępują papierowe filterki. 
Zapewniają lepszą filtrację oraz doznania. 

Dostępne są różne wielkości oraz elementy dotatkowe jak kulki w środku, które zabezpieczają przez przedostawaniem się do ust popiołu oraz innnych niepożądanych substancji. 

Do wybory różnież kolory jak i rodzaje ustników: płaski, owalny, zwężony. 

Znajdziecie tu też szklane ustniki do papierosów. 
Jesteśmy w stanie wykonać na indywidualne zamówienie wymagany ustnik. 
Służymy pomocą w razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań. 

Szklany filtr do jointa – alternatywa do kartonowych filtrów

Każdy miłośnik różnego rodzaju ziółek szuka alternatyw do tradycyjnego jarania. Każdemu palaczowi dobrze znane są kartonowe filtry do jointów i blantów, ale czy słyszeliście o szklanych filtrach do jointów? Dla wszystkich tych, którzy chcą spróbować czegoś zupełnie nowego, przygotowaliśmy tę kategorię, gdzie znajdują się szklane filtry do jointa, pochodzące od najlepszych producentów na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Szklane filtry do jointa – czym są i dlaczego warto je mieć?

Fani mocnych ziółek wiedzą, że najprzyjemniejszą metodą ich przyjmowania jest palenie skrętów. Do tego potrzebne są nam odpowiednie akcesoria — bletka oraz filtr. Świetnym zamiennikiem papierowego tipa, jest szklany filtr do jointa. Dlaczego szklany ustnik do jointa cieszy się coraz większą popularnością? Szklane filtry do jointa to produkty chętnie wybierane przez doświadczonych palaczy, ponieważ gwarantują nie tylko lepszą filtrację, ale także zupełnie nowe doznania. Szklane ustniki idealnie sprawdzą się dla osób, które palą zarówno papierosy, jak i jointy.

Szklane ustniki do jointa – szeroki wybór

Od lat dostarczamy Wam najlepsze akcesoria i gadżety do palenia. Wszystkie produkty z naszej oferty sprawdzamy i testujemy ich jakość, oferując Wam to, co sami używamy. Szklane filtry do jointów to jeden z bardziej polecanych produktów, które mamy. Oferujemy Wam szklane filtry do jointów o różnych designie, rozmiarze oraz takie, które posiadają elementy dodatkowe, jak kulki w środku, które zabezpieczają przed przedostaniem się do ust popiołu oraz innych niepożądanych substancji.

Mamy szklane ustniki do jointa w rozmiarach 7 mm oraz 9 mm (wszystkie szklane filtry do jointów są robione ręcznie, dlatego ich wielkość może się delikatnie różnić). Szklane ustniki do jointa odporne są na działanie wysokich temperatur, dzięki czemu można używać ich wielokrotnie. Jedną z ich głównych zalet jest to, że są one dłuższe, niż tradycyjne kartonowe filtry do jointów.

Szklane filtry do jointów dla poszukiwaczy nowych doznań

Jeżeli jesteś osobą, która lubi sprawdzać i testować nowości na rynku – szklane filtry do jointów to produkt idealny dla Ciebie. Sprawi nie tylko, że palenie stanie się mniej szkodliwe, ale i podkręci smak Twojego suszu. W naszej bogatej ofercie znajdziecie najwyższej jakości szklane ustniki do jointów. Chcesz uzyskać szczegółowe informacje na temat oferty? Pisz śmiało!

Aktywne filtry

5,99 zł
Dostępny produkt z innymi opcjami

Przezroczysty ustnik wykonany z boro-krzemowego szkła, z blokadą w postaci dwóch wypustek ustawionych równolegle względem siebie.