Bongo Wiadro - Małe 28 cm / 2 mm / 75-55 mm

Bongo Wiadro - Małe 28 cm / 2 mm / 75-55 mm

Szklane bongo - wiadro, czyli produkt, o który wielu z was prosiło nas od dawna :) Zestaw składa się ze szklanego wiadra, szklanej butli, cybucha i ustnika.

179,00 zł
Brutto Produkt może być dostarczony do 24h od zamówienia w dni robocze!
 Ostatnie sztuki w magazynie
 Oceny i opinie klientów
Nikt jeszcze nie opublikował recenzji

Opis

Bongo-wiadro to ulepszona, znana wszystkim palaczom koncepcja, w której łączą siły prawa fizyki i chęć ściągnięcia bucha pod ciśnieniem. Po odpaleniu ładunku podnoszenie butli sprawia, że przez opadającą w środku wodę do jej środka zasysane jest powietrze jedyną dostępną drogą - przez cybuch. Powolne podnoszenie pozwala na wypełnienie butli bardzo gęstym dymem, a po jej wypełnieniu, zdjęciu cybucha i przyłożeniu ust do szlifu można gwałtownie obniżyć butlę z powrotem do wiadra, co wtłacza dym do płuc z pełną mocą :)

Dzięki pełnej kontroli zarówno nad podnoszeniem jak i obniżaniem butli sam decydujesz jaka będzie wielkość i siła bucha. Szklane cybuchy znacząco ułatwiają korzystanie z wiadra w stosunku do tradycyjnej wersji - szklana rączka pozwala uniknąć oparzeń, a łatwość w wyjmowaniu znacząco upraszcza sprawę w momencie gdy wiadro jest już gotowe do konsumpcji.

Produkt ten powstaje w naszym warsztacie/hucie w Tychach i wykonywany jest przez naszych unikatowych artystów. Na naszym instagramie zobaczyć można filmiki z produkcji do obejrzenia których gorąco zachęcamy.

W dolnej części wiadra oraz butli znajdują się specjalne gumowe zabezpieczenia, dzięki którym nie musisz się martwić o zniszczenie tych elementów podczas gwałtownego obniżania butli.

Bongo-Wiadro w rozmiarze małym składa się z kilku elementów:

  • Szklane wiadro o średnicy 75 mm i grubości szkła 2 mm
  • Szklana butla o średnicy 55 mm i grubości szkła 1,8 mm z wbudowanym żeńskim szlifem na cybuch o średnicy 18,8 mm
  • Szklany cybuch z rączką na szlif 18,8 mm
  • Szklany ustnik na szlif 18,8 mm

Cechy produktu

UB Wiadro Małe
Cechy produktu
Grubość szkła
2 mm / 1,8 mm
Średnica szlifu do cybucha
18,8 mm
Wysokość
28 cm
Średnica tuby
75 / 55 mm
 Recenzje

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję !