Yerba Mate VITALITY TARAGUI Despalada STRONG

Yerba Mate VITALITY TARAGUI Despalada STRONG

Wypróbuj yerba mate bez goryczki - VITALITY TARAGUI Despalada to jedyna yerba mate na świecie posiadająca certyfikat Rainforest Alliance. Naturalny antyoksydant pobudzi Twoje ciało i zredukuje apetyt. Bardzo mocna. Szczególnie polecamy.

27,69 zł
Brutto Produkt może być dostarczony do 24h od zamówienia w dni robocze!
 Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Z pewnością jedna z najmocniejszych yerb - VITALITY TARAGUI pochodzi z upraw LAS MARIAS, jednego z największych producentów yerba mate w Argentynie. Zawiera tylko selekcjonowane, drobno cięte listki ostrokrzewu paragwajskiego ze śladową ilością cienkich łodyżek. Napar z wyczuwalną goryczką dodaje energii, dostarcza antyoksydanty i minerały oraz redukuje apetyt. VITALITY TARAGUI jest całkowicie naturalnym podarunkiem jaki daje nam przyroda. Przygotowuje się ją w tradycyjny sposób (w naczyniu z tykwy, ceramiki lub drewna) lub, jak zaleca producent, w zaparzaczu tłokowym (french press). Szczególnie polecamy ten produkt.
Jest to jedyna yerba mate na świecie posiadająca certyfikat Rainforest Alliance. Plantacje, gospodarstwa rolne, firmy turystyczne i prywatne obszary leśne oznaczone pieczęcią Rainforest Alliance muszą spełniać rygorystyczne kryteria mające na celu ochronę okolicznych ekosystemów, ochronę zagrożonych gatunków i obszarów leśnych o wysokiej wartości przyrodniczej, ochronę gleb (zmniejszenie erozji) i cieków wodnych, łagodzenie zmian klimatu, utrzymanie lub zwiększenie zalesienia poprzez zmniejszenie zużycia środków chemicznych i mądre korzystanie z zasobów naturalnych. Firmy posiadające ten certyfikat zobowiązane są także do poszanowania praw społeczności lokalnych i rdzennej ludności oraz muszą przyczyniać się do rozwoju społecznego i kulturalnego okolicznych gmin. Zaś swoim pracownikom i ich rodzinom zobowiązane są zapewniać stabilność i dobre samopoczucie poprzez ułatwienie dostępu do edukacji i opieki zdrowotnej.

Cechy

Cechy
Waga
500 g