Książka : Jak uprawiać Indoor 2.1
-10,00 zł

Książka : Jak uprawiać Indoor 2.1

Ulepszona, nowa wersja książki "Jak uprawiać Indoor" autorstwa Mr. Jose. Została wzbogacona o zdjęcia oraz kody QR z linkami do filmów oraz produktów przydatnych przy uprawie.

68,00 zł 78,00 zł - 10,00 zł
Brutto Produkt może być dostarczony do 24h od zamówienia w dni robocze!
 Dostępny w magazynie
Najniższa cena w ciągu 30 dni 68,00 zł
 Oceny i opinie klientów
Nikt jeszcze nie opublikował recenzji

Ulepszona, nowa wersja książki "Jak uprawiać Indoor" autorstwa Mr. Jose. Została wzbogacona o zdjęcia oraz kody QR z linkami do filmów oraz produktów przydatnych przy uprawie.

Książka dokładnie opisuje tajniki uprawy konopi pod sztucznym oświetleniem. Przydatne informacje znajdą w niej zarówno doświadczeni growerzy jak i ci dopiero zaczynający swoją przygodę z uprawą. Spisane jest w niej 12 lat doświadczeń uprawy indoor.

Książka cechuje się:

  • wieloma podstawowymi informacjami o konopiach
  • poradnik urządzenia szklarni
  • szczegółowe informacje na temat nawadniania, oświetlenia, wentylacji i innych systemów uprawowych
  • poradnik krok po kroku jak prowadzić uprawę

Ponadto poznasz kilka zaawansowanych technik i metod, jak dodatkowo ulepszyć efekty uprawy oraz jak prowadzić uprawę ekologiczną. To wszystko opisane w jasny i zrozumiały sposób w tym kompletnym i zaktualizowanym wydaniu mojej książki.

  • 376 stron
  • Kolorowe zdjęcia
  • Kody QR do dodatkowych materiałów i linków do konkretnych produktów

Opis autora:

Jeśli interesuje Cię uprawa konopi pod sztucznym oświetleniem, ta książka przeznaczona jest właśnie dla Ciebie. Trzecie i ponownie nieco poprawione wydanie dostarcza wszystkich informacji potrzebnych do uprawy w małych i dużych przestrzeniach uprawowych. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę czy jesteś doświadczonym growerem – gwarantuję, że w niniejszej książce znajdziesz przydatne i ciekawe informacje, które zdobyłem przez ponad dwanaście lat własnej praktyki oraz doświadczenia specjalistów z całego świata. Dowiesz się między innymi:

Podstawowych informacji o konopiach.

Jak urządzić szklarnię dostosowaną do twoich potrzeb.

Szczegółowych informacji o nowoczesnym oświetleniu, nawadnianiu, wentylacji i systemach uprawowych.

Jak prowadzić uprawę od nasionka po zbiory, w tym odmian automatycznych.

Jak zapobiegać problemom i jak je rozwiązywać.

Ponadto poznasz kilka zaawansowanych technik i metod, jak dodatkowo ulepszyć efekty uprawy oraz jak prowadzić uprawę ekologiczną. To wszystko opisane w jasny i zrozumiały sposób w tym  kompletnym i zaktualizowanym wydaniu mojej książki.

IN-114
 Recenzje

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję !