Mate Green DETOX (yerba mate)

Mate Green DETOX (yerba mate) 400 g

W skład tej zdrowej i smacznej mieszanki wchodzą zielone listki brazylijskiej erva mate oraz zioła takie jak ostropest, melisa wraz z ożywczym aromatem śliwki suszonej. Znakomita w smaku i w zapachu idealna jako terere po zalaniu zimną wodą.

28,69 zł
Brutto
 Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Opis

Mate Green Detox

składniki: 91,2% yerba mate, 8,8% dodatków (ostropest nasiona, melisa - liść, aromat suszonej śliwki) w różnych proporcjach.

Polecana dla początkujących miłośników yerba mate ze względu na bardzo słabo wyczuwalny smak goryczki, studentów przed sesją oraz wszystkich, którzy lubią odmianę od klasycznych, gorzkich yerba mate. Yerba Mae Green to najszlachetniejsza odmiana yerba mate pochodząca z ocienionych plantacji położonych na wzniesieniach brazylijskiego stanu Rio Grande de Sul. Dzięki dodanemu do mate ostropestowi, którego owoce zawierają do 2-3% sylimaryny, jest polecana dla wszytskich myślacych o wątrobie. Idealna do robienia terere (yerba mate na zimno) tak  samo jak yerba mate Green Fuerte słynąca ze swoich walorów smakowych i odżywczych.

 Właściwości:

Podnosi sprawność fizyczną i intelektualną,

Polepsza zdolność koncentracji,

Zalecana jest do spożywania jako napój zawierający substancje odżywcze i zdrowotne, może sprawić, że chociaż jesteśmy głodni, to czujemy się nasyceni (zalecana przy odchudzaniu),

Zwiększa zdolność odpornościową organizmu,

Reguluje przemianę materii, ułatwia trawienie pokarmów.

 

kraj pochodzenia: Brazylia

Przechowywać w suchym miejscu

400 g

Cechy

Cechy
Waga
400 g