Female Seeds Purple Maroc

Female Seeds Purple Maroc

Bardzo ciekawa odmiana firmy Female Seeds, charakteryzuje się pięknymi, fioletowymi topami pokrytymi żywicą oraz wysoką zawartością THC. Idealnie nada się do każdej kolekcji nasion!

209,00 zł
Brutto Produkt nie jest dostępny od ręki w sklepie stacjonarnym, czas dostawy do sklepu to jeden dzień roboczy.
 Ostatnie sztuki w magazynie
 Oceny i opinie klientów
Nikt jeszcze nie opublikował recenzji

Opis

Bardzo ciekawa odmiana firmy Female Seeds, charakteryzuje się pięknymi, fioletowymi topami pokrytymi żywicą oraz wysoką zawartością THC.

Opis producenta:

Krzyżówka naszej starej i zaufanej Purple Power z wielką, tłustą, smaczną matką z Maroka. Matka została wybrana ze względu na symbol i smak, dodaje mocy i produkcji żywicy do Purple Power. Obie odmiany konopi są bardzo wczesne i najszybsze dostępne na zewnątrz w zimnym / górskim klimacie. Purple Maroc z łatwością radzi sobie z wysokim poziomem wilgotności, co czyni go idealnym szczepem dla regionów położonych na wyższych wysokościach. Najlepszy czas siewu tej odmiany konopi to koniec kwietnia.

Purple Maroc ma dwa fenotypy. Pheno # 1 ma w swoim wyglądzie nutę fioletu i ma bardzo owocowy, prawie cytrusowy zapach. Ma bardzo dobrą produkcję trichomów. Pheno # 2 jest nieco wolniejsze w tworzeniu kielicha i ma cudownie silny owocowy zapach.

Purple Maroc to absolutny zwycięzca. Niektóre pąki będą jasnofioletowe, przeładowane żywicą. Prawdziwy cukierek dla oczu! Haj jest mocny i aktywujący, bardziej skłonny do sativy. 

Powyższe oraz poniższe informacje należy traktować jako ciekawostkę, uprawa oraz posiadanie tych roślin w Polsce jest nielegalna i nie zachęcamy do jej uprawy!

Cechy produktu

FemaleSeedsPurpleMaroc
Cechy produktu
Producent
Female Seeds
Plon
Duży (300 - 450g)
Zawartość THC
Wysoka (16 - 20%)
Przeznaczenie
Outdoor
Genotyp
Purple Maroc
Medyczna Marihuana
Nie
Czas kwitnienia
Średni (8 - 10 tygodni)
Wysokość rośliny
Średnia (100 - 150cm)
Nasiona feminizowane
Tak
Efekt użycia
Energetyczny / Euforyczny / Szczęśliwy
Typ odmiany
Głównie Indica (50% +)
 Recenzje

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję !