Rurka z Wbudowanym Cybuchem Amsterdam - 14,5 mm / 11 cm

Rurka z Wbudowanym Cybuchem Amsterdam - 14,5 mm / 11 cm

Wybór tego modelu zapewnia użytkownikowi wyjątkowe połączenie komfortu z nowoczesnym designem. Wbudowany cybuch nie tylko ułatwia przygotowanie do sesji, ale również zapewnia lepszą kontrolę nad procesem palenia, co przekłada się na czysty i intensywny smak. Jest to rozwiązanie skrojone na miarę potrzeb nowoczesnego palacza, który ceni sobie prostotę i efektywność.

12,00 zł
Brutto
 Obecnie brak na stanie
Najniższa cena w ciągu 30 dni 12,00 zł
 Oceny i opinie klientów
 (5/5)  - 2 oceny - 1 recenzje
Zobacz dystrybucję

Innowacja i Styl: Rurka z Wbudowanym Cybuchem Amsterdam 14,5 mm / 11 cm

Kompleksowe Rozwiązanie dla Wymagających

Rurka z wbudowanym cybuchem Amsterdam o średnicy 14,5 mm i długości 11 cm to kwintesencja funkcjonalności połączonej z wyrafinowanym designem. Dedykowana dla tych, którzy poszukują wygody bez kompromisów na jakość. Wbudowany cybuch eliminuje potrzebę używania dodatkowych elementów, co czyni każdą sesję bardziej intuicyjną i przyjemną.

Elegancja Spotyka Wydajność

Wykonana z najwyższej jakości szkła, rurka zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, ale także gwarantuje długotrwałość użytkowania oraz łatwość w czyszczeniu. Minimalistyczny design z akcentami charakterystycznymi dla marki Amsterdam dodaje całości ekskluzywnego charakteru, a kompaktowe wymiary sprawiają, że rurka jest idealna do użytku zarówno w domu, jak i w podróży.

Dlaczego Rurka z Wbudowanym Cybuchem Amsterdam jest wyjątkowa?

Wybierając ten model, decydujesz się na rozwiązanie, które łączy w sobie praktyczność z niezrównaną estetyką. Wbudowany cybuch to nie tylko wygoda, ale także pewność, że każda sesja będzie miała optymalne warunki do czerpania pełni doznań. To idealny wybór dla osób, które cenią sobie innowacje, które ułatwiają życie i podnoszą standardy codziennego relaksu.

Amsterdam
BA-029
0616695665389
Cechy produktu
Długość
11 cm
Średnica szlifu do bonga
14,5 mm
 Recenzje
Przez na   19 Aug 2021 (Rurka z Wbudowanym Cybuchem Amsterdam - 14,5 mm / 11 cm) :
(5/5
Klient ocenił produkt, ale nie opublikował jego opinii lub opinia oczekuje na moderację
Przez na   17 Jun 2020 (Rurka z Wbudowanym Cybuchem Amsterdam - 14,5 mm / 11 cm) :
(5/5

Cybuch

Idealny, polecam :)

Zgłoś nadużycie