Bongo Greenline Ufo 35 cm / 3,2 mm

Bongo Greenline Ufo 35 cm / 3,2 mm

Kluczową cechą, która wyróżnia Bongo Greenline na tle innych, jest jego system filtracji, zapewniający maksymalną czystość i świeżość dymu. Dzięki temu palenie staje się nie tylko bardziej przyjemne, ale i zdrowsze. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają sposobu na cieszenie się ulubionymi ziołami bez kompromisów.

114,99 zł
Brutto Produkt może być dostarczony do 24h od zamówienia w dni robocze!
 Dostępny w magazynie
Najniższa cena w ciągu 30 dni 114,99 zł
 Oceny i opinie klientów
 (5/5)  - 1 oceny - 1 recenzje
Zobacz dystrybucję

Bongo Greenline: Doskonałość w Każdym Dymie

Szczyt Innowacji: Bongo Greenline z Filtracją

Szklane Bongo Greenline, osiągając wysokość 35 cm i grubość szkła na poziomie 3,2 mm, jest synonimem innowacyjności i wysokiej jakości. Wprowadzenie zaawansowanej filtracji podnosi standardy użytkowania, zapewniając niezrównanie czysty i świeży dym, który zadowoli nawet najbardziej wymagających miłośników palenia.

Zbalansowane Doznania dla Koneserów

Dzięki perfekcyjnej konstrukcji i zastosowaniu filtracji, Bongo Greenline oferuje zbalansowane doznania, które łączą w sobie pełnię smaku i aromatu z łagodnością dymu. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie nie tylko intensywność, ale także subtelność i głębię wrażeń.

Design i Wytrzymałość

Nie tylko funkcjonalność, ale i estetyka stoi za projektem Bongo Greenline. Eleganckie, wykonane z grubego, odpornego na uszkodzenia szkła, zdobiące każde pomieszczenie swoją obecnością. To połączenie trwałości materiału z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal designu, czyni z tego bonga prawdziwe dzieło sztuki.

BO-056
0616695675777
Cechy produktu
Blokada na lód
Tak
Wysokość
35 cm
Liczba filtracji
2
Posiada Turbo
Tak
Kąt szlifu
45 stopni
 Recenzje
Przez na   10 Mar 2021 (Bongo Greenline Ufo 35 cm / 3,2 mm) :
(5/5

????

Co tu dużo pisać, nie ma na co narzekać xd

Zgłoś nadużycie