Lufki

Fajki typu lufki

Lufka – uniwersalna i praktyczna

Czym tak właściwie jest lufka? To podstawowe akcesorium dla każdej osoby, która lubi palić tytoń czy różnego rodzaju susz w nieco innej formie, niż w skrętach. Zazwyczaj lufki szklane mają od kilku do kilkunastu centymetrów długości i kilkanaście milimetrów średnicy. Jednym z jej głównych elementów jest cybuch, do którego aplikuje się susz, oraz ustnik znajdujący się na drugim końcu urządzenia. Niektóre modele wyposażone są również w sprzęgło, które uwalnia nadmiar dymu lub pozwala na zaciąganie się nim w nieco inny sposób.

Lufki dla każdego!

Lufka to niezwykle uniwersalny i wygodny produkt, który jest absolutnie podstawowym elementem wyposażenia każdego palacza, który raczej z rzadka sięga po klasyczne skręty czy papierosy. Jednym z jej największych atutów jest duża uniwersalność, ponieważ do cybucha możesz włożyć tak naprawdę każdy rodzaj suszu, aby poczuć w płucach jego efektywne działanie. Lufka szklana jest również niezwykle trwała, ponieważ szkło służące do jej produkcji jest wysoko hartowane i pochodzi jedynie ze sprawdzonych hut. Bez problemu możesz zatem zabrać lufkę w długą podróż czy lokalną wycieczkę za miasto!

Lufki szklane – szeroki wybór produktów

Lufki szklane to jedna z głównych kategorii naszego sklepu, która jest nieustannie rozbudowywana i udoskonalana. Już dziś znajdziesz tu niezwykle szeroki wybór tych praktycznych produktów, dzięki czemu bez problemu dopasujesz lufkę do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Posiadamy m.in. lufki z filtrem węglowym, które likwidują szkodliwe substancje znajdujące się w dymie, lufki z przezroczystego szkłalufki z kolorowego szkła lub te przezroczyste z kolorowym dodatkiem, lufy z opcją turbo i lufki świecące w świetle ultrafioletowym. W naszym asortymencie znajdziesz także szeroki wybór wzorów: np. inspirowane zwierzętami czy motywami świątecznymi.

Lufka szklana – doskonała jakość w niskiej cenie

Wszystkie lufki znajdujące się w naszej ofercie zostały wyprodukowane z myślą o ich użytkownikach, dlatego są niezwykle trwałe, wytrzymałe i praktyczne. Dzięki nim będziesz czerpać jeszcze większą przyjemność z palenia, które stanie się również o wiele wygodniejsze. Każda nasza lufka szklana to produkt najwyższej jakości, który posiada wszelkie niezbędne certyfikaty jakościowe i z całą pewnością posłuży ci przez długi czas! Co więcej, szanujemy naszych klientów i doskonale rozumiemy ich potrzeby, dlatego dyktujemy uczciwe i korzystne ceny. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Aktywne filtry