Biżuteria

W tej kategorii znajdują się różnego rodzaju produkty służące do ozdobienia części ciała bądź jakiegoś przedmiotu.

Aktywne filtry

97,56 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Naszyjnik z kamieniem półszlachetnym - Tygrysim Okiem.
Wykonany techniką mikromakramy  (bez użycia kleju, sznurki zabezpieczone poprzez przypalenie) z najlepszej jakości brazylijskich sznurków - są bardzo odporne na działanie czynników zewnętrznych takich jak słońce, woda, nie tracą koloru i nie przecierają się. Wykonanie jest dokładne i trwałe a całość została ręcznie zapleciona w Polsce :) 
Koraliki przy ozdobnych końcówkach są wykonane ze szkła.
Naszyjnik regulowany na przesuwanym zapięciu - może być noszony przy szyi lub niżej, nawet poniżej splotu słonecznego.

58,54 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Naszyjnik Choker z Ametystem, lawą i jadeitem, długość regulowana. Do noszenia zaraz przy szyi lub nisko na klatce piersiowejj.
Wykonany z najlepszej jakości sznurka odpornego na działanie słońca i wody, bardzo wytrzymały, w bardzo dużym stopniu odporny na przetarcia, to biżuteria na wiele lat.
Wykonany w całości ręcznie w Polsce. Możliwe wykonanie podobnegp projektu na indywidualne zamówienie.

52,85 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Hematyt barwiony na niebiesko w dokładnie wykonanym oplocie makramowym. Zawieszka wykonana z najlepszej jakości sznurków odpornych na działanie słońca i wody, bardzo wytrzymałe, w bardzo dużym stopniu odporne na przetarcia, to biżuteria na wiele lat.
Pleciony w całości ręcznie w Polsce. Możliwe wykonanie podobnegp projektu na indywidualne zamówienie.

32,00 zł
Obecnie brak na stanie

Zawieszka wykonana ręcznie techniką mikromakramy - z najlepszej jakości brazylijskich sznurków, kamienia 'Noc Kairu' oraz metalowej zawieszki.
Produkt z wadą - widoczne na zdjęciach brązowe przypalenie sznurka (z tyłu zawieszki, widoczne lekko z boku) - cena promocyjna.