Bonga DAB

Bongo dab do zadań specjalnych

Od lat dbamy oto, by w Wasze ręce trafiały najlepsze i najbardziej wyselekcjonowane produkty. Dlatego też stale poszerzamy naszą ofertę, dopasowując ją do Waszych potrzeb. Nasz towar testujemy i sprawdzamy pod kątem jakości, by palenie było czystą przyjemnością. Nic dziwnego, że w asortymencie sklepu znalazło się bongo dab. Nie wszyscy wiedzą, że nie jest to klasyczne bongo, z którego palimy susz konopny. Jeżeli szukacie czegoś wyjątkowego i marzą Wam się nowe doznania z bongosów, koniecznie zapoznajcie się z tą kategorią!

Bongo do dabu, czyli do czego?

Dab w Polsce nie jest jeszcze tak popularny, jak chociażby w Stanach, dlatego warto wyjaśnić, czym w ogóle jest. Jest to rodzaj wosku, którego koncentrat może posiadać aż 90% THC, a więc jak nietrudno się domyślić, nie jest łatwy do zdobycia, chyba, że produkujemy go sami. Dab w Polsce występuje pod różnymi nazwami – wosk, miód lub olej haszyszowy. Jego konsystencja sprawia, że nie można go palić tak samo, jak suszu, stąd też dab bongo. Choć można go dodać do skręta, nie jest to najlepsza z opcji jego przyjmowania.

Dab bongo – nasza oferta

Wiedząc, że wśród naszych klientów mamy miłośników wosku, przygotowaliśmy ofertę szytą na miarę Waszych potrzeb. Dab bongo to niewielkich rozmiarów bongo, charakteryzujące się małym rozmiarem i męskim szlifem (lub posiadającym adapter zmniejszający szlif). Na taki szlif możemy zamontować różnego rodzaju cybuchy do wax – szklane, ceramiczne lub tytanowe. Bongo dap zostało zaprojektowane w taki sposób, by równomiernie rozprowadzać ciepło i zmaksymalizować działanie ekstraktów, które zawarte są w wosku, olejkach i koncentratach.

Dab bongo dla prawdziwych koneserów

Dab bongo to przyrząd dla prawdziwych koneserów. Dlatego też nasze bongosy do wosku to produkty wykonane z grubego hartowanego szkła, charakteryzujące się dużą wytrzymałością, oryginalnymi i ciekawymi kształtami. Posiadamy ofertę zróżnicowaną cenową, niektóre z modeli dostaniecie już za nieco ponad 100 zł, a inne posiadające dodatkowe funkcje za ponad 200 zł. Wybierając dab bongo z wyższej półki, możecie liczyć na lepszy smak, czystszy i mniej gryzący dym. Na naszej stronie internetowej dostępne są produkty od sprawdzonych i cenionych producentów. Wraz z bongo oferujemy szereg akcesoriów, które jeszcze bardziej podkręcą doznania podczas palenia lub inhalacji.

Aktywne filtry

159,20 zł
199,00 zł -20%
Obecnie brak na stanie

Szklane bongo z limitowanej edycji Amsterdam Bent Neck cechujące się opalizującym kolorem, małymi rozmiarami oraz załączonym bangerem - specjalnym cybuchem z kwarcowego szkła służącego do konsumpcji DUB-ów.

W bongu znajduje się wbudowany dyfuzor, dzięki któremu zachodzi filtracja wodna.

Jego niewielkie rozmiary i ergonomiczna budowa powodują, że jest poręczne i łatwe w użytkowaniu.

Motyw - opalizujące liście.