Bonga z filtracją

Czym jest bongo z filtracją?

Wszelkiego rodzaju bonga już od dłuższego czasu cieszą niesłabnącą popularnością i zainteresowaniem. Służące do palenia fajki wodnej bonga, dostępne są u nas w ofercie w przeróżnych kolorach i stylach, co sprawia, że każdy bez problemu dobierze dla siebie sprzęt, który najbardziej go interesuje. Dodatkowo bongo z filtracją to bardzo słuszny wybór, ponieważ pozwala na oczyszczenie dymu z niepożądanych substancji, które mogłyby niekorzystnie wpływać na zdrowie i samopoczucie. Dodatkowo bongo z filtracją przyczynia się również do schłodzenia dymu, co daje bardzo przyjemny i oryginalny efekt, którego warto spróbować przynajmniej raz, aby mieć porównanie pomiędzy innymi, zwyczajnymi rodzajami bongo!

Bongo szklane z filtracją - fajka wysokiej jakości

Każde oferowane przez nas bongo szklane z filtracją, to przede wszystkim gwarancja wysokiej jakości. Wybierając modele szklane można mieć pewność, że bongo jest higieniczne i estetyczne. To właśnie wykonanie jest jedną z kluczowych kwestii, na którą wręcz trzeba zwrócić swoją uwagę. Czy, wybierając bongo, warto zwracać uwagę na ilość dyfuzorów? Jest to kwestia całkowicie indywidualna, ale niewątpliwie, im więcej jest tych dyfuzorów, tym lepiej oczyszczony będzie dym. Warto brać to pod uwagę, gdy nadal ma się jeszcze jakiekolwiek wątpliwości! Zwłaszcza że, w naszej ofercie dostępne są przeróżne rodzaje bongo.

Bongo filtracja - modele dostępne na rynku

Oczywiście warto zdawać sobie sprawę z tego, że jeśli chodzi o bongo filtracja, to na rynku dostępnych jest naprawdę wiele różnych rodzajów bonga. Jest to doskonała wiadomość dla każdego, kto sięga po nie regularnie, ponieważ teraz jeszcze lepiej będzie mógł dopasować model do swoich oczekiwań i potrzeb. Na pewno warto wyodrębnić, chociażby sejmówki, bonga z wyjątkowo grubym szkłem, mini bongo, które można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie z względu na to, jakie jest praktyczne czy może te, które posiadają system sito/wir. Wśród tak licznej gromadki, z całą pewnością uda się coś dopasować.

Bongo z filtracją idealne na prezent

Nie da się ukryć, że solidnie wykonane bongo z filtracją, jak najbardziej sprawdzi się również na udany prezent dla każdej osoby, która często pali fajkę wodną. W takim przypadku warto wybrać jeden z najlepszych modeli, czyli, chociażby specjalne bongo na grubym szkle, które nie tylko świetnie przeprowadza filtrację, ale i naprawdę bardzo dobrze się prezentuje. Tym samym stanowić może nawet ciekawą ozdobę do każdego pomieszczenia.

Aktywne filtry

509,99 zł
Dostępny w magazynie

Szklane Bongo Magiczny Grzybek 41,5 cm / 5 mm

Bongo Magiczny Grzybek wykonane jest z grubego (5 mm), żaroodpornego, boro-krzemowego szkła.

Cechuje się podwójną filtracją dymu, posiada jeden nietypowy dyfuzor typu UFO z nacięciami w kształcie rozety w środkowej części oraz podwójny dzban z nacięciami w dolnej części bonga. Ponadto posiada blokadę na lód w formie wypustek, która pozwala jeszcze bardziej schłodzić dym i uprzyjemnić palenie z bonga.

Górna część bonga, dyfuzora oraz podwójny dzban wykonane zostały z ciemnozielonego szkła co dodaje bongu charakteru. Większość bonga została wykonana z tuby o średnicy 45 mm, poza środkową częścią, która jest szersza.

W zestawie znajduje rurka ze szlifami 18,8 mm / 14,5 mm oraz pasujący do niej cybuch z rączką.

Cechy Bongo Magiczny Grzybek 41,5 cm / 5 mm:

  • podwójna filtracja dymu
  • grube, 5 mm szkło
  • masywna, solidna budowa
  • dyfuzor w formie podwójnego dzbana 
  • część elementów wykonana z ciemnozielonego szkła
  • blokada na lód