Program partnerski


Zasady działania programu

Program partnerski zintegrowany jest z naszym sklepem internetowym, dla każdego wejścia, sprzedaży lub użycia indywidualnego kodu rabatowego prowadzona jest statystyka widoczna po zalogowaniu w zakładce konto partnerskie. 

Do dyspozycji są indywiduale linki referencyjne, linki produktowe, kampanie, banery, tekst, kody rabatowe, które można zamieścić na swojej stronie internetowe, fanpageu, koncie instagram, wysyłać do znajomych itp. Na koncie generować się będzie przychód i widoczne będą rezultaty prowadzonej kampani. 

Za każdą sprzedaż generować się będzie 10% przychodu, które widoczne będzie na koncie. Pieniądze można będzie wypłacić lub wykorzystać na zakupy w sklepie z przelicznikiem 1->1.50 czyli za nazbierane 100 zł do wydania w sklepie będzie 150 zł!

Kwalifikacja

By zakwalifikować się do programu musimy zweryfikować chęć współpracy jako partnera. Ubiegać się może każdy, podać należy stronę www, fanpage, instagram lub inne. 

Płatności 

Wypłaty realizowane są już od 50 zł, środki wypłacane są przelewem w ciągu 7 dni roboczych na konto bankowe. Wystarczy zlecić wypłatę lub wymienić środki na koncie na kod rabatowy do wykorzystania w sklepie. 

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami i zacznij zarabiać!