Współpraca B2B oraz DroppShipping


Panel hurtowy
 - Zapraszamy do współpracy sklepy, trafiki, hurtownie oraz całą branżę konopną, kliknij w poniższy link aby przenieść się na panel hurtowy.


Oferta hurtowa - B2BSkontaktuj się z nami w celu weryfikacji numeru NIP Twojej firmy oraz aktywacji konta. Zobaczysz wtedy ceny w panelu hurtowym oraz będziesz mieć możliwość składania zamówień. Możesz odezwać się do nas drogą mailową na joachim@hurt.wujo.pl opisując w kilku zdaniach jaki rodzaj działalności państwo wykonują, czy jest to główna działalność czy może dodatek, nip oraz numer telefonu. Możesz się skontaktować z nami również pod numerem telefonu 690 464 094 od pon-pt w godzinach od 8:00 - 16:00
Dropp Shipping:


Nowość! Zapraszamy do współpracy wszystkie sklepy i firmy, które chciałyby poszerzyć swój asortyment i nie przejmować się magazynowaniem towaru oraz ponoszeniem innych kosztów. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz skupić się na prowadzeniu biznesu i tworzeniem jak najlepszej oferty dla swoich klientów. Jeśli jesteś zainteresowany taką formą współpracy zapraszamy do kontaktu.