Cybuch Zmieniający Kolor 18,8 mm

Cybuch Zmieniający Kolor 18,8 mm

Cybuch zmieniający kolor jest nie tylko praktyczny, ale i intuicyjny w obsłudze, sprawiając, że jest idealnym wyborem dla każdego, kto ceni sobie jakość i unikalne doświadczenia. Jego łatwość w czyszczeniu oraz użytkowaniu to gwarancja zadowolenia z każdej sesji.

20,99 zł
Brutto
 Obecnie brak na stanie
Najniższa cena w ciągu 30 dni 20,99 zł
 Oceny i opinie klientów
 (2/5)  - 1 oceny - 1 recenzje
Zobacz dystrybucję

Wizualna Magia Palenia: Cybuch 18,8 mm

Kameleon wśród Cybuchów

Odkryj magię palenia z cybuchem zmieniającym kolor o średnicy szlifu 18,8 mm. Unikalna właściwość zmiany barwy pod wpływem ciepła sprawia, że każda sesja jest wizualnym spektaklem. Zobacz, jak cybuch ewoluuje, oferując nie tylko doskonały smak, ale i niezapomniane doświadczenie estetyczne.

Wytrzymałość spotyka Innowację

Ten cybuch to więcej niż tylko akcesorium - to dzieło sztuki wykonane z wyjątkowo trwałego szkła, które zapewnia długie lata użytkowania. Średnica 18,8 mm gwarantuje idealne dopasowanie do standardowych bong, czyniąc go uniwersalnym wyborem dla każdego entuzjasty.

Idealny Towarzysz Sesji

Nie tylko estetyka, ale i funkcjonalność - cybuch zmieniający kolor to idealny kompan zarówno dla doświadczonych palaczy, jak i dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie palenia. Jego łatwość użytkowania i czyszczenia sprawia, że każda sesja staje się prawdziwą przyjemnością.

Amsterdam
BA-252
0616695664665
Cechy produktu
Średnica szlifu
18,8 mm
 Recenzje
Przez na   18 Apr 2024 (Cybuch Zmieniający Kolor 18,8 mm) :
(2/5

Hmm

Nie wiem, moje nie zmieniają koloru wcale ????????

Zgłoś nadużycie