Kleaner 30ml

Kleaner Bottle - Płyn do higieny jamy ustnej i skóry bez dozownika - 30 ml

Kleaner Bottle to skuteczny płyn do higieny jamy ustnej i skóry, dostępny w poręcznej butelce o pojemności 30 ml. Produkt nie zawiera dozownika, co sprawia, że jest wyjątkowo wszechstronny i łatwy w użyciu. Idealny do codziennej pielęgnacji oraz w sytuacjach, gdy potrzebujesz szybkiego odświeżenia.

54,99 zł
Brutto Produkt może być dostarczony do 24h od zamówienia w dni robocze!
 Dostępny w magazynie
Najniższa cena w ciągu 30 dni 10,88 zł
 Oceny i opinie klientów
Nikt jeszcze nie opublikował recenzji

Skuteczność i wszechstronność

Kleaner Bottle to płyn, który doskonale sprawdza się zarówno do higieny jamy ustnej, jak i pielęgnacji skóry. Jego unikalna formuła skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy, bakterie i zanieczyszczenia, pozostawiając uczucie świeżości i czystości.

Delikatny dla skóry i jamy ustnej

Formuła płynu jest delikatna i bezpieczna, dzięki czemu może być stosowany zarówno na skórze, jak i w jamie ustnej. Produkt nie powoduje podrażnień i jest odpowiedni nawet dla osób z wrażliwą skórą.

Łatwość użycia

Brak dozownika sprawia, że Kleaner Bottle jest prosty w użyciu. Wystarczy nałożyć kilka kropli płynu na wacik lub bezpośrednio na skórę czy do jamy ustnej, aby cieszyć się jego skutecznością. Butelka o pojemności 30 ml jest idealna do zabrania ze sobą wszędzie, co czyni go doskonałym rozwiązaniem w podróży.

Praktyczne opakowanie

Poręczna butelka o pojemności 30 ml zmieści się w każdej torbie czy kieszeni, co sprawia, że Kleaner Bottle jest zawsze pod ręką, gdy go potrzebujesz. Praktyczne opakowanie bez dozownika pozwala na szybkie i łatwe użycie w każdej sytuacji.

Idealny do codziennej pielęgnacji

Kleaner Bottle to doskonały wybór do codziennej pielęgnacji jamy ustnej i skóry. Dzięki swojej wszechstronności i skuteczności, jest niezastąpionym produktem, który warto mieć zawsze przy sobie.


Kleaner usuwa ślady leków i innych substancji na skórze i w ślinie. Działa przez 1 godzinę w ślinie i 3 do 5 godzin na skórze. W zależności od rodzaju testu potrafią one wykazywać pozytywne wyniki nawet kilka dni po użyciu, kiedy substancja już od dawna nie dziala na układ nerwowy. Jest to wielka nieuczciwość, z którą Kleaner sobie radzi.

Zastosowanie:

  • Higiena jamy ustnej: 1-2 krople (ca.4ml). Rozprowadzić w ustach.
  • Higiena osobista:  Kleaner do smarowania (ca.5ml) głowy, szyji, itp. , wcierać dokładnie. Działa natychmiast.
Produkt stworzony ze względu na wzrost liczby kontroli kierowców, pracowników i sportowców oraz wiążącej się z tym nieuczciwości wobec użytkownika konopi.  Po użyciu substancji i przespanej nocy można wsiąść za kółko i bezpiecznie dojechać do celu.

Dokładne badania wykazały, że produkt ten jest w stanie działać bezpośrednio, bez stosowania dodatków chemicznych. Kleaner produkowany jest bez ich udziału więc Kleaner jest całkowicie bezpieczny, jeśli nawet został przypadkowo spożyty doustnie.

UWAGA!
Każdy kto wsiada za kierownicę, pracuje bądź bierze udział w zawodach sportowych pod wpływem jakiejkolwiek substancji psychoaktywnej jest nieodpowiedzialny i lekkomyślny stwarzając zagrożenie dla siebie i innych. Nie pochlebiamy takim zachowaniom, jednak nie zgadzamy się na łamanie praw człowieka i konstytucji poprzez karanie go za spożycie marihuany podczas gdy ona nie działa na jego ośrodkowy układ nerwowy!

www.kleaner.de
M-140
 Recenzje

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję !