Klasyczny Cybuch z Małą Dziurką 18,8 mm

Klasyczny Cybuch z Małą Dziurką 18,8 mm

Tradycyjny cybuch, wyposażony w precyzyjnie zaprojektowaną małą dziurkę i pasujący do standardowego szlifu 18,8 mm, jest synonimem wyrafinowanego podejścia do każdej sesji z bongiem. Zapewniając idealne warunki dla kontrolowanego przepływu powietrza, gwarantuje równomierne spalanie i intensyfikację wrażeń smakowych.

14,00 zł
Brutto Produkt może być dostarczony do 24h od zamówienia w dni robocze!
 Dostępny w magazynie
Najniższa cena w ciągu 30 dni 14,00 zł
 Oceny i opinie klientów
Nikt jeszcze nie opublikował recenzji

Klasyczny Cybuch z Małą Dziurką: Perfekcja w Prostocie

Tradycja Spotyka Nowoczesność

Klasyczny cybuch z małą dziurką o średnicy szlifu 18,8 mm to esencja funkcjonalności połączona z tradycyjnym designem. Idealnie pasuje do entuzjastów bonga, którzy cenią sobie sprawdzone rozwiązania i precyzję w filtracji. Mała dziurka w cybuchu zapewnia optymalny przepływ powietrza, co umożliwia kontrolowane i efektywne palenie.

Wytrzymałość i Praktyczność w Każdym Calu

Wykonany z wytrzymałego szkła, ten cybuch nie tylko gwarantuje długotrwałe użytkowanie, ale także jest łatwy w czyszczeniu i utrzymaniu. Jego uniwersalny rozmiar 18,8 mm pozwala na łatwe dopasowanie do większości bong, co czyni go niezastąpionym akcesorium dla każdego miłośnika palenia.

Dlaczego Warto Wybrać Ten Model Cybucha?

Wybór klasycznego cybucha z małą dziurką to decyzja na rzecz jakości i skuteczności. Zapewnia on lepszą kontrolę nad spalaniem, co jest szczególnie ważne dla osób poszukujących głębszych doznań smakowych. Jest to również idealne rozwiązanie dla tych, którzy preferują bardziej zbalansowane sesje palenia bez ryzyka przeciążenia.

BA-117
Cechy produktu
Średnica szlifu
18,8 mm
 Recenzje

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję !