Rurka Boost z Dwoma Szlifami - 18,8 mm / 14 cm

Rurka Boost z Dwoma Szlifami - 18,8 mm / 14 cm

Rurka od Boost, wyposażona w system dwóch szlifów o wymiarach 18,8 mm i długości 14 cm, jest prawdziwym przełomem w akcesoriach dla miłośników bong. Jej specjalna konstrukcja umożliwia adaptację do różnych systemów filtracji, oferując użytkownikom nieporównywalną swobodę personalizacji swoich sesji. To idealna propozycja dla tych, którzy poszukują maksymalnej efektywności oraz możliwości dostosowania do indywidualnych preferencji.

13,49 zł
Brutto Produkt może być dostarczony do 24h od zamówienia w dni robocze!
 Dostępny w magazynie
Najniższa cena w ciągu 30 dni 13,49 zł
 Oceny i opinie klientów
Nikt jeszcze nie opublikował recenzji

Innowacyjna Rurka Boost z Dwoma Szlifami: 18,8 mm / 14 cm

Podwójna Funkcjonalność dla Zaawansowanych Sesji

Rurka Boost, wyposażona w dwa szlify o średnicy 18,8 mm i długość 14 cm, to prawdziwy game-changer w świecie akcesoriów do bong. Jej unikalna konstrukcja z dwoma szlifami pozwala na jeszcze większą personalizację doświadczenia palenia, oferując możliwość połączenia z różnymi typami bong i filtracji. To doskonały wybór dla tych, którzy szukają nie tylko wydajności, ale i elastyczności w użytkowaniu.

Wytrzymałość i Uniwersalność w Jednym

Wykonana z trwałego szkła, rurka Boost zapewnia długotrwałe użytkowanie bez obaw o uszkodzenia. Jej szlify umożliwiają łatwe dopasowanie do większości bong, co czyni ją niezwykle uniwersalnym akcesorium. Dzięki temu, jest to produkt, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Dlaczego Rurka Boost z Dwoma Szlifami jest wyjątkowa?

Inwestując w tę rurkę, otrzymujesz nie tylko wysoką jakość wykonania, ale również innowacyjne rozwiązanie, które zwiększa możliwości twojego bonga. Podwójne szlify zapewniają większą wszechstronność i pozwalają na eksperymentowanie z różnymi ustawieniami, co jest kluczowe dla osiągnięcia optymalnego efektu palenia.

Boost
BA-065
0616695664863
Cechy produktu
Średnica szlifu do cybucha
18,8 mm
Długość
14 cm
Średnica szlifu do bonga
18,8 mm
 Recenzje

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję !