Kleaner 30ml z dozownikiem

Kleaner 30ml z dozownikiem

Kleaner Spray płyn detoksykujący do jamy ustnej i skóry 30 ml usuwający ślady THC z jamy ustnej.

Efekt utrzymuje się do 30 minut i działa natychmiastowo. Sprawdzi się przy kontroli drogowej. 

Pojemność: 30 ml

55,00 zł
Brutto Produkt może być dostarczony do 24h od zamówienia w dni robocze!
 Dostępny w magazynie
Najniższa cena w ciągu 30 dni 55,00 zł
 Oceny i opinie klientów
Nikt jeszcze nie opublikował recenzji
Kleaner usuwa ślady leków i innych substancji na skórze i w ślinie. Działa przez 1 godzinę w ślinie i 3 do 5 godzin na skórze. W zależności od rodzaju testu potrafią one wykazywać pozytywne wyniki nawet kilka dni po użyciu, kiedy substancja już od dawna nie dziala na układ nerwowy. Jest to wielka nieuczciwość, z którą Kleaner sobie radzi.

Zastosowanie:

  • Higiena jamy ustnej: 1-2 krople (ca.4ml). Rozprowadzić w ustach.
  • Higiena osobista:  Kleaner do smarowania (ca.5ml) głowy, szyji, itp. , wcierać dokładnie. Działa natychmiast.
Produkt stworzony ze względu na wzrost liczby kontroli kierowców, pracowników i sportowców oraz wiążącej się z tym nieuczciwości wobec użytkownika konopi.  Po użyciu substancji i przespanej nocy można wsiąść za kółko i bezpiecznie dojechać do celu.

Dokładne badania wykazały, że produkt ten jest w stanie działać bezpośrednio, bez stosowania dodatków chemicznych. Kleaner produkowany jest bez ich udziału więc Kleaner jest całkowicie bezpieczny, jeśli nawet został przypadkowo spożyty doustnie.

UWAGA!
Każdy kto wsiada za kierownicę, pracuje bądź bierze udział w zawodach sportowych pod wpływem jakiejkolwiek substancji psychoaktywnej jest nieodpowiedzialny i lekkomyślny stwarzając zagrożenie dla siebie i innych. Nie pochlebiamy takim zachowaniom, jednak nie zgadzamy się na łamanie praw człowieka i konstytucji poprzez karanie go za spożycie marihuany podczas gdy ona nie działa na jego ośrodkowy układ nerwowy!

www.kleaner.de
Z-099
Cechy produktu
Pojemność
30 ml
 Recenzje

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję !