Na grubym szkle

Masywne, potężne

bonga z filtracją na grubym szkle, cechuje wytrzymałość oraz odporność na zniszczenia.
W kategori znajdują się produkty, gdzie grubość ścianki jest równa lub przekracza 5mm. 

Dzięki zastosowaniu grubego szkła bongo jest znacznie bardziej odporne na uszkodzenia oraz dużo łatwiejsze w naprawie.

W kategori wiele produktów z różnymi dyfuzorami oraz wielkościami i kolorami. 
Realizujemy też indywidualne zamówienia jeśli żaden z produktów nie spełnia wymagań bądź chcą Państwo dostosować go do swoich indywidualnych preferencji.  

Aktywne filtry

169,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Szklane Bongo Amsterdam Spirala o wysokości 40 cm i grubości szkła 5 mm wyróżnia się dzięki swojej spiralnej konstrukcji, która nie tylko jest atrakcyjna wizualnie, ale także zwiększa efektywność chłodzenia dymu. Dłuższa droga dymu przez spiralę pozwala na jego lepsze schłodzenie, co sprawia, że każdy wdech jest bardziej łagodny i przyjemny.

149,00 zł
Dostępny w magazynie

Zintegrowany system filtracji w Amsterdam Alternative gwarantuje użytkownikom niezwykle czyste i odświeżające doznania, redukując potencjalne podrażnienia. Ta innowacja sprawia, że każde zaciągnięcie jest nie tylko przyjemnością, ale również mniej obciążającym doświadczeniem dla organizmu.

219,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Zaawansowana technologia filtracji, wykorzystująca 8 ramion, gwarantuje niezwykle czysty i schłodzony dym, co przekłada się na bezprecedensową jakość doznań. Szklane Bongo Amsterdam Blue zapewnia delikatność i głębię smaku, czyniąc każdą chwilę relaksu wyjątkową. Jest to produkt dla osób ceniących sobie nie tylko smak, ale i zdrowotne aspekty palenia.

159,99 zł
Dostępny w magazynie

Amsterdam Alternative zostało zaprojektowane z myślą o zapewnieniu optymalnej filtracji dymu, co jest kluczowe dla intensyfikacji doznań smakowych. Prosta, ale skuteczna budowa bonga umożliwia łatwe i równomierne ciągnięcie, co z kolei przekłada się na czystszy i chłodniejszy dym, dostarczając użytkownikom wyrafinowanych wrażeń.

329,00 zł
Obecnie brak na stanie

Dzięki zastosowaniu grubej warstwy szkła borokrzemowego, bongo to jest niezwykle odporne na uszkodzenia, co gwarantuje długotrwałość i niezawodność. Solidna podstawa i szeroka konstrukcja zapewniają stabilność, eliminując ryzyko przypadkowego przewrócenia.

169,99 zł
Obecnie brak na stanie

Amsterdamskie Bongo Green Spiral, z imponującą wysokością 37 cm i grubością szkła 5 mm, prezentuje się jako prawdziwy klejnot wśród akcesoriów palacza. Jego wyjątkowy wzór zielonej spirali nie tylko olśniewa i przyciąga uwagę, ale także stanowi znak rozpoznawczy dla osób o wyrafinowanym guście. Wykonane z najwyższej jakości szkła, zapewnia bezpieczne użytkowanie oraz zachowanie czystości aromatów.

199,99 zł
Obecnie brak na stanie

Lodowe, szklane bongo z kultowej serii Amsterdam, wykonana z grubego boro-krzemowego, szkła barwionego. Bongo w matowych odcieniach rasta, z czarnymi wstawkami i logo Amsterdam pod ustnikiem. Fajka posiada wewnętrzną, spiralną filtrację, dzięki czemu dym rozbija się na cząsteczki i jest łagodniejszy. Ponadto bongo posiada stopery na lód do schładzania wydobywającego się dymu i pojemny cybuch.

159,99 zł
Obecnie brak na stanie

Projekt Amsterdam Alternative II łączy w sobie innowacyjność z praktycznym podejściem do potrzeb użytkownika. Każdy element, od podstawy po ustnik, został zaprojektowany z precyzją, by zapewnić nie tylko komfort i łatwość użycia, ale także by maksymalizować efektywność filtracji i chłodzenia dymu. To bongo nie jest tylko urządzeniem – to kompan doskonałych chwil i głębokich doznań.