Przejściówki

Przejściówki, adaptery do bonga

W tej kategori znajdują się przejściówki ze szlifów 14,5 mm na 18,8 mm oraz 18,8 mm na 14,5 mm męskie i żęskie.
Jeśteśmy też w stanie zrobić przejsciówkę z indywidualnymi rozmiarami w tym przypadku prosimy o kontakt. 

Więcej informacji o produktach w tej kategori na stronach konkretnych produktów. 

Przejściówki do bonga – przyjemne palenie, kiedy tylko zechcesz

Bonga to nasze flagowe produkty, uwielbiane przez naszych klientów. Oferujemy Wam najlepszy sprzęt do palenia suszu konopnego oraz waporyzacji, a wraz z nim szereg akcesoriów, które wpływają na smak i jakość palenia. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, a produkty, które Wam oferujemy to wysokiej jakości sprzęt, pochodzący od najlepszych producentów na rynku. W tej kategorii prezentujemy Wam przejściówki do bonga, dzięki którym podrasujecie swoje bonio, lub stworzycie unikatowy zestaw do palenia.

Adaptery do bonga – do czego są Ci potrzebne?

Bongo samo w sobie jest urządzeniem, które daje niesamowite doznania podczas palenia suszu konopnego lub ulubionych mieszanek ziół. Jednak jeśli jesteś prawdziwym koneserem, warto zainwestować w dodatkowe udogodnienia do Twojego sprzętu, chociażby takie jak adaptery do bonga. Czym właściwie jest przejściówka bongo i do czego będzie Ci potrzebna?

Przejściówka do bongo – mały gadżet, który warto mieć

Przejściówka do bonga to szklany adapter, który ma łączenie Glass-on-Glass. Co to oznacza w praktyce? Ten gadżet służy do łączenia ze sobą, takich elementów, które do siebie pasują. Najczęściej jest to bongo i filtr wodny. Za pomocą przejściówki do bonga połączymy ze sobą również dwie końcówki typu żeńskiego. Kiedy warto kupić adaptery do bonga? Przejściówka do bongo sprawdzi się wtedy, gdy nie chcemy kupować nowego sprzętu (bongo, filtr). Adaptery do bonga są gwarancją poprawnie działających filtrów, a co za tym idzie redukcji toksyn dostających się do płuc oraz większej przyjemności z palenia. Dym jest chłodniejszy i czystszy, więc możemy cieszyć się lepszymi doznaniami.

Przejściówki do bonga – co dla Was mamy?

Nie da się nie zauważyć, że nasza oferta jest bogata w przejściówki do bonga. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ten mały gadżet do palenia, wpływa na jakość użycia bongosa oraz smak palenia. W naszym asortymencie dostępne są adaptery do bonga ze szlifów 14,5 mm na 18,8 mm oraz 18,8 mm 14,4 mm, żeńskie oraz męskie. Nie znalazłeś przejściówki do bonga w odpowiednim rozmiarze? Pisz śmiało, jesteśmy w stanie zaoferować Ci przejściówki do bonga o wymiarach, które Cię interesują. Wszystkie adaptery do bonga wykonane są z wysokiej jakości szkła borokrzemowego, odpornego na zarysowania i uszkodzenia. Więcej informacji możecie uzyskać, sprawdzając opisy konkretnych produktów.  

Aktywne filtry

29,00 zł
Obecnie brak na stanie

Zwiększ funkcjonalność swojego sprzętu dzięki adapterowi CHONGZ 14mm-14mm męsko-męski. Ten adapter zapewnia łatwe i pewne połączenie między akcesoriami o jednakowej średnicy, co sprawia, że jest niezbędnym dodatkiem do Twojej kolekcji.

12,99 zł
Obecnie brak na stanie

Popraw funkcjonalność swojego bonga dzięki naszej przejściówce do bonga o średnicy 14,5 mm i długości 11 cm. Ta solidna przejściówka umożliwia łatwe i szczelne połączenie różnych akcesoriów, zapewniając płynne i przyjemne doświadczenia palenia.