Owijki / Wrapy

Coney i owijki do skręcania jointów z suszu konopnego 

Owijki(ang. wraps) to skręcone aromatyzowane liście konopi lub szałwii. Charakteryzują się powolnym spalaniem i intensywnym smakiem. 

Cone to skręcona bibułka z filtrem gotowa do nabicia ulubionym suszem konopnym lub tytoniem w różnych rozmiarach oraz różnym papierem tudzież filtrem. 


Owijaki konopne – skręty, które pokochasz

Wiele osób szuka alternatyw do zwykłych papierosów, które można kupić w sklepie. Samodzielne skręcanie papierosów, czy innych mieszanek ziół, jest o wiele tańsze i daje pełną kontrolę nam jakością i wykonaniem. Nic dziwnego, że rynek oferuje wiele ciekawych rozwiązań, dzięki którym skręcisz idealnego packa.

Jednym z ważniejszych akcesoriów, bez którego nie skręcisz lolka ani papierosa, jest bletka. Nawet najlepsze i najbardziej wyselekcjonowane zioła skręcone w produkty bletkopodobne stracą jakość, smak i aromat. Dlatego w tej kategorii przygotowaliśmy dla Was owijki konopne, owijki tytoniowe oraz owijki smakowe, przeznaczone dla prawdziwych koneserów i poszukiwaczy nowych smaków.

Owijki tytoniowe, które musisz mieć

Palić tytoń i zioło można na różne sposoby, jednak najpopularniejszą z opcji jest jaranie skrętów, który daje wiele możliwości i nowe doznania. Owijki tytoniowe to jeden ze sposobów na zrolowanie jointa. Owijki tytoniowe, inaczej zwane bluntami lub wrapami to naturalne bletki wykonane z liści tytoniu.

Czym różnią się od innych bletek? Zrolowany joint nie tylko będzie wyróżniał się zupełnie innym, oryginalnym wyglądem, ale da nowe doznania smakowe i do tego świetnie komponuje się z każdym rodzajem suszu.

Owijki konopne dla koneserów

Szukając idealnego smaku packa, warto sięgnąć po owijaki konopne. Pewnie zastanawiasz się jak to możliwe? Otóż konopie mają szerokie zastosowanie. Wykorzystywane są w budownictwie, a nawet w produkcji ubrań, więc nic dziwnego, że z tej rośliny powstały także owijki. By wyprodukować owijki konopne, używa się sprasowanych lub zmielonych liści konopnych, które są w 100% naturalne. Owijki konopne używane są do skręcenia soczystego blanta z udziałem tytoniu lub różnego rodzaju ziół.

Owijki smakowe dla poszukiwaczy nowych doznań

Jeżeli jesteś miłośnikiem jointów, na pewno lubisz próbować i szukać nowych smaków. Dlatego w naszej ofercie przygotowaliśmy owijki smakowe, które całkowicie odmieniają smak skrętów. Bogaty asortyment pozwoli na szeroką degustację i przebieranie w smakach. Owijki o smaku truskawki, owijki o smaku czekolady, a może borówka amerykańska? Do wyboru do koloru! Bez względu na to, na jakie owijaki konopne lub tytoniowe się zdecydujesz, możesz być pewny, że u nas znajdziesz produkty wyłącznie z wyżej półki, które pochodzą od najlepszych producentów na rynku. Owijki, które Wam proponujemy to naturalne produkty, dające pełną satysfakcję z palenia lolków!  

Aktywne filtry

11,92 zł
14,90 zł -20%
Dostępny w magazynie

Wybierz Wrapy Palmero Mini Blueberry - Liść Palmowy (2 sztuki), aby dowiedzieć się, jak proste i szybkie może być przygotowanie jointa czy skrętu. Wystarczy napełnić owijkę swoimi ulubionymi tytoniem lub ziołami, delikatnie zwilżyć i zwinąć ją wzdłuż struktury liścia palmowego. W ten sposób Twoje doświadczenie palenia nabierze niepowtarzalnego smaku i wyjątkowego charakteru.

11,92 zł
14,90 zł -20%
Dostępny w magazynie

Zapraszamy Cię do poznania naszego unikalnego produktu - ręcznie wykonanych owijek z liścia palmowego, które są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących alternatywy dla tradycyjnej bletki. W naszej ofercie znajdziesz Wrapy Palmero Mini Banana - Liść Palmowy w zestawie składającym się z dwóch sztuk, stworzonych specjalnie dla pasjonatów palenia.

10,80 zł
13,50 zł -20%
Dostępny w magazynie

Palmero Slim owijki z liścia palmowego 2 szt. Owijki z liści palmowych to w 100% naturalny produkt bez żadnych sztucznych dodatków, nie zawierają nawet kleju. Wielką zaletą owijek jest ich czas spalania. Palą się one bardzo wolno, porównywalnie do cygara. Filtr stworzony jest z łusek kukurydzy, przez co całość jest w pełni biodegradowalna i neutralna dla środowiska. Niewątpliwym atutem bletek jest ich powolny czas spalania, ale także zupełnie neutralny dym przy spalaniu bletki. Liść palmowy od wieków stosowany jest w Indiach jako blunt przy wielu festiwalach oraz obrzędach religijnych. Wersja Slim może pomieścić 1.25g materiału roślinnego. Wyrób nie zawiera tytoniu w żadnej formie. W opakowaniu znajdują się 2 sztuki owijek z liścia palmowego z południowo-wschodniej Azji oraz bambusowy ubijak.

10,00 zł
12,50 zł -20%
Dostępny w magazynie

Bibułka Palmero Mini (2 szt.) - Dwie skręcone, gotowe do napełnienia bletki z liścia palmowego, z których każda pomieści około 0,8 g suszu. Są ręcznie zwijane bez użycia kleju, w 100% naturalne, bez dodatku tytoniu. Palą się dużo wolniej niż tradycyjne bletki. Użyto w nich filterków wykonanych z łusek kukurydzy, a do zestawu dołączono bambusową ubijaczkę

10,00 zł
12,50 zł -20%
Obecnie brak na stanie

Bibułka Palmero MINT (2 szt.) - Dwie skręcone, gotowe do napełnienia bletki z liścia palmowego, z których każda pomieści około 0,8 g suszu. Są ręcznie zwijane bez użycia kleju, w 100% naturalne, bez dodatku tytoniu. Palą się dużo wolniej niż tradycyjne bletki. Użyto w nich filterków wykonanych z łusek kukurydzy, a do zestawu dołączono bambusową ubijaczkę