Bongo Amsterdam Spirala 40 cm / 5 mm

Bongo Amsterdam Spirala 40 cm / 5 mm

Szklane Bongo Amsterdam Spirala o wysokości 40 cm i grubości szkła 5 mm wyróżnia się dzięki swojej spiralnej konstrukcji, która nie tylko jest atrakcyjna wizualnie, ale także zwiększa efektywność chłodzenia dymu. Dłuższa droga dymu przez spiralę pozwala na jego lepsze schłodzenie, co sprawia, że każdy wdech jest bardziej łagodny i przyjemny.

169,99 zł
Brutto
 Obecnie brak na stanie
Najniższa cena w ciągu 30 dni 169,99 zł
 Oceny i opinie klientów
 (5/5)  - 1 oceny - 1 recenzje
Zobacz dystrybucję

Szklane Bongo Amsterdam Spirala dla Zaawansowanych

Dynamiczny Design i Wyjątkowa Funkcjonalność

Szklane Bongo Amsterdam Spirala, o wysokości 40 cm i grubości szkła 5 mm, przyciąga uwagę swoim unikalnym, spiralnym wzorem, który nie tylko estetycznie wzbogaca produkt, ale również zwiększa funkcjonalność poprzez lepsze chłodzenie dymu. Spiralna konstrukcja przyczynia się do dłuższego przepływu dymu, co zapewnia jego efektywne schłodzenie przed dotarciem do użytkownika.

Trwałość i Wysoka Jakość Wykonania

Wykonane z wytrzymałego szkła borokrzemowego, bongo Amsterdam Spirala jest odporna na pęknięcia i uszkodzenia, co jest kluczowe dla zapewnienia długotrwałego użytkowania. Grubość szkła 5 mm gwarantuje solidność i bezpieczeństwo, nawet podczas intensywnego użytkowania.

Komfort i Przyjemność Użytkowania

Ergonomiczna forma bonga umożliwia wygodne i łatwe użytkowanie. Szeroka podstawa zapewnia stabilność, co jest szczególnie ważne przy bongach wyższych, jak Amsterdam Spirala. Czyste i gładkie szkło ułatwia czyszczenie, co jest niezbędne dla zachowania estetyki i higieny.

Amsterdam
DH-320
0616695666379
Cechy produktu
Blokada na lód
Tak
Wysokość
40 cm
Liczba filtracji
2
Posiada Turbo
Tak
Kąt szlifu
45 stopni
 Recenzje
Przez na   19 Aug 2022 (Bongo Amsterdam Spirala 40 cm / 5 mm) :
(5/5

jara się jara

Wszystkie bonga wyglądają i służą lepiej w necie. Będę odwiedzać was częściej bo naprawdę warto.

Zgłoś nadużycie