Female Seeds Red Purps

Female Seeds Red Purps

Odporna na warunki klimatyczne i wybaczająca dużo błędów odmiana firmy Female Seeds. Idealnie nada się do każdej kolekcji nasion!

78,00 zł
Brutto Produkt nie jest dostępny od ręki w sklepie stacjonarnym, czas dostawy do sklepu to jeden dzień roboczy.
 Ostatnie sztuki w magazynie
 Oceny i opinie klientów
Nikt jeszcze nie opublikował recenzji

Opis

Odporna na warunki klimatyczne i wybaczająca dużo błędów odmiana firmy Female Seeds. Idealnie nada się do każdej kolekcji nasion!

Opis producenta:

Pozyskany od hodowcy w Kanadzie 2011, Ferry zabrał się do pracy. Spośród trzech fenotypów wybrał najpiękniej wyglądające fioletowo-niebieskie fenotypy i skrzyżował je z ICE, aby ustabilizować je i poprawić jego produkcję. Było krzyżowane wstecznie przez kilka pokoleń, aby w pełni przywrócić ten wspaniały smak winogron i lukrecji. Nienajlepsza odmiana, ale jedna z naszych ulubionych odmian pod względem smaku i zapachu.

Jest bardzo łatwa w uprawie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz i jest bardzo szybką odmianą końcową. Kwitnienie w pomieszczeniach trwa około 7 tygodni. Kwitnienie na zewnątrz kończy się w Holandii w połowie września. Outdoor Red Purps rośnie do około 1,5 metra, więc jest idealna do uprawy partyzanckiej. Pierwsze oznaki kwitnienia pojawiają się w połowie lipca. Ogólnie ma bardzo zwartą konstrukcję. Pąki mają kolor od ciemnofioletowego do czerwonego. Pięknie gęste pąki z imponującą wydajnością żywicy. Nie jest to największy plon, ale bardzo wysokiej jakości pączek konesera.

Ma posmak fioletu, który ma niesamowitą głębię z nutami cukierków, lukrecji i winogron. Odmiana konesera! Zapach jest kwiatowy, dieslowy i owocowy.

Efekt jest silny i motywujący, bardziej oparty na korzeniach Sativy. Wspaniały całodzienny dym, który nie rzuca Ci się w oczy. 

Powyższe oraz poniższe informacje należy traktować jako ciekawostkę, uprawa oraz posiadanie tych roślin w Polsce jest nielegalna i nie zachęcamy do jej uprawy!

Cechy produktu

FemaleSeedsRedPurps
Cechy produktu
Producent
Female Seeds
Plon
Bardzo duży (450g +)
Zawartość THC
Wysoka (16 - 20%)
Przeznaczenie
Outdoor
Genotyp
Purple Power Cross
Medyczna Marihuana
Nie
Czas kwitnienia
Krótki (6 - 8 tygodni)
Wysokość rośliny
Wysoka (150 - 200cm)
Nasiona feminizowane
Tak
Efekt użycia
Euforyczny / Szczęśliwy / Zrelaksowany
Typ odmiany
Głównie Indica (50% +)
 Recenzje

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję !