Bongo akrylowe Spotty 20 cm MIX kolor

Bongo akrylowe Spotty 20 cm MIX kolor

Bongo akrylowe o nazwie Spotty, osiągające 20 cm wysokości, jest prawdziwym świadectwem, jak wzornictwo może iść w parze z użytecznością. Jego charakterystyczny, kropkowany design, dostępny w różnych kombinacjach kolorystycznych, przyciąga uwagę i wyróżnia się na tle tradycyjnych akcesoriów. Każdy egzemplarz jest jak małe dzieło sztuki, które ożywia przestrzeń swoją unikatową paletą barw.

34,90 zł
Brutto
 Dostępny w magazynie
Najniższa cena w ciągu 30 dni 34,90 zł
 Oceny i opinie klientów
Nikt jeszcze nie opublikował recenzji

Bongo Spotty: Gdzie Design Spotyka Wygodę

Kreatywne Akcenty w Twoim Domu

Bongo akrylowe Spotty o wysokości 20 cm to kwintesencja zabawy formą i kolorem. Charakteryzujące się kropkowanym wzorem, w różnorodnej palecie kolorów MIX, każde bongo jest wyrazem indywidualnych upodobań użytkownika. To idealne połączenie dla tych, którzy cenią sobie oryginalność i chcą dodać swojemu otoczeniu kreatywnego akcentu.

Wytrzymałość, Która Usprawnia

Zbudowane z trwałego akrylu, bongo Spotty jest odporniejsze na zniszczenia niż tradycyjne bonga szklane. Ta cecha sprawia, że jest wyjątkowo praktyczne i bezpieczne w codziennym użytkowaniu, nawet w razie przypadkowego upuszczenia. Oferuje długotrwałe doświadczenie bez obaw o szybką utratę walorów estetycznych.

Pełnia Smaku przy Każdym Zaciągnięciu

Specjalna konstrukcja bonga Spotty zapewnia optymalną filtrację dymu, co przekłada się na czysty i intensywny smak. Wysokość 20 cm umożliwia komfortowe zaciągnięcia, zapewniając satysfakcjonujące doświadczenie palenia. To doskonały wybór dla osób szukających zarówno estetyki, jak i funkcjonalności w jednym.

AK-064
Cechy produktu
Blokada na lód
Nie
Wysokość
20 cm
Liczba filtracji
1
Posiada Turbo
Nie
Kąt szlifu
45 stopni
 Recenzje

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję !