Waga Elektroniczna Pocket Mini 200g / 0,01g

Waga Elektroniczna Pocket Mini 200g / 0,01g

Miniaturyzacja nie musi oznaczać kompromisu. Waga Elektroniczna Pocket mini to urządzenie, które mimo niewielkich rozmiarów, oferuje niezwykłą dokładność pomiaru – aż do 0,01g przy maksymalnym obciążeniu 200g. Jej kompaktowa budowa sprawia, że bez problemu zmieści się w torbie, plecaku czy nawet kieszeni spodni.

44,90 zł
Brutto
 Obecnie brak na stanie
Najniższa cena w ciągu 30 dni 8,89 zł
 Oceny i opinie klientów
Nikt jeszcze nie opublikował recenzji

Elektroniczna Waga Pocket – Precyzyjne Pomiary

Innowacja w Małym Formacie

Waga Elektroniczna Pocket Mini to kwintesencja funkcjonalności w kompaktowym rozmiarze. Ten model, pozwalający na ważenie przedmiotów do 200g z dokładnością do 0,01g, jest idealny dla wszystkich, którzy potrzebują niezawodnego i precyzyjnego narzędzia ważącego w podróży. Jej ergonomiczna obudowa zapewnia łatwość przenoszenia i przechowywania, a także ochronę przed uszkodzeniami.

Praktyczność i Nowoczesność

Waga Pocket Mini została wyposażona w nowoczesny, podświetlany wyświetlacz LED, który umożliwia łatwy odczyt wyników nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Proste w obsłudze przyciski i funkcje jak tarowanie czy zliczanie sztuk, uczynią z niej nieodzowne narzędzie w każdej sytuacji wymagającej dokładnego pomiaru.

Twoje Narzędzie do Zadań Specjalnych

Czy to ważenie ziół, przypraw, biżuterii, czy elektroniki – Waga Elektroniczna Pocket Mini jest stworzona do zadań specjalnych, gdzie każdy miligram ma znaczenie. Dzięki niej, wszystkie Twoje pomiary będą precyzyjne i łatwe do odtworzenia, co jest nieocenione w pracy z delikatnymi i wymagającymi materiałami.

M-043
 Recenzje

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję !