Bonga z turbo

Aktywne filtry

39,00 zł
Dostępny w magazynie

Niech nie zmyli Cię jego artystyczny wygląd – Szklane Bongo Ogniste jest równie funkcjonalne, co piękne. Jego ergonomiczny design nie tylko ułatwia użytkowanie, ale także zapewnia stabilność i komfort, co jest niezbędne podczas palenia. To akcesorium, które udowadnia, że użytkowe przedmioty mogą być równocześnie dziełami sztuki.

69,00 zł
Dostępny w magazynie

Bongo BUBBLE BLACK COBRA to nie tylko urządzenie do palenia, to przepustka do świata, w którym liczy się tylko teraźniejszość. Każdy oddech jest celebracją chwili, zaproszeniem do uważności, która w codziennym pośpiechu tak łatwo umyka. Poddaj się magii teraz, pozwalając BUBBLE BLACK COBRA prowadzić Cię przez labirynt doświadczeń.

59,00 zł
Obecnie brak na stanie

Bongo Diamond to połączenie nowoczesnej estetyki z praktycznym zastosowaniem. Oferuje nie tylko wyjątkowe doświadczenie użytkowe, ale również stanowi niebanalny element dekoracyjny. Jego barwy idealnie komponują się z różnorodnymi wnętrzami, dodając im charakteru i nowoczesności.

179,00 zł
Obecnie brak na stanie
Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym palaczem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z bongami, nasz produkt spełni Twoje oczekiwania. Doskonała jakość i wyrafinowany design sprawią, że bongo szklane Śruba stanie się nieodłącznym elementem Twojej kolekcji, podkreślając Twój unikalny styl i gust.
69,00 zł
Obecnie brak na stanie

Każde zaciągnięcie z Bongiem Mr Bullet to symfonia czystości i relaksu. Dzięki jego wyjątkowej konstrukcji, dym jest chłodniejszy i bardziej orzeźwiający, co sprawia, że każda sesja to czysta przyjemność. Pozwól sobie na chwilę oddechu, w której Mr Bullet rozpuszcza stres i napięcie, wprowadzając Cię w stan głębokiego relaksu.

79,00 zł
Obecnie brak na stanie

W zgiełku codzienności, Szklane Bongo Bullet stanowi oazę spokoju, przynosząc chwilę ukojenia i oddechu. Jego szklana struktura, niczym kryształowa kropla rosy w porannym słońcu, przypomina o pięknie prostych chwil, które nadają życiu głębi. Zanurz się w spokojne doświadczenie, które pozwala na chwilę zapomnienia.