Muzyka

Aktywne filtry

16,26 zł
Dostępny w magazynie

Generacja Lunatyków to zespół pochodzący z Raciborza. Został założony w 1998 roku przez WaryJata, wcześniej grającego solo i Leona Leonidasa, występującego wcześniej w kapeli Kast L.B.W. Obaj raperzy mają na koncie łącznie siedem nielegali oraz dziesiątki zagranych koncertów na terenie całego kraju. 

16,26 zł
Dostępny w magazynie

Efektem jego doświadczeń jest solowa płyta, która nosi tytuł „Dobrze będzie”, zawierająca 10 kompozycji stworzonych w ciągu ostatnich paru lat. Poprzez muzykę pragnie, by do słuchaczy dotarły dobre emocje i myśli, wprawiając w pozytywny stan ducha, wibrację, trans, który będzie jednoczyć ludzi. Jest także buntem wobec otaczającego nas zła i niesprawiedliwości.

20,00 zł
Dostępny w magazynie

Tytuł krążka wywodzi się z faktu, iż wokale został nagrane w szafie w domowym studio. Tematyka płyty to metafizycznie społeczna, kulturowa refleksja, utrzymana w poetyce ulicznego rapu, poruszająca problemy współczesnego pokolenia wychowanego w  betonowych blokach.

16,26 zł
Dostępny w magazynie

Na płycie możemy usłyszeć gości takich jak: Asteya (autorka kilku tekstów i pomysłów na krążku ''MAGIJA'', Marcin Klimczak, Marcin ''Pufa'' Piątek, Karolina ''Karla'' Piątek, Magdalena 'Kiecka''Kieca.